Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Оперативна обстановка на Балаклійщині під контролем поліції
Оперативна обстановка на Балаклійщині під контролем поліції

Поділитися новиною:

Оперативна обстановка на Балаклійщині під контролем поліції

Протягом доби значних порушень публічної безпеки та фактів розкрадання майна евакуйованих громадян не допущено.

з метою недопущення фактів розкрадання майна евакуйованих громадян організовано цілодобове патрулювання �ртатися до власних домівок

Територія прилеглих до м. Балаклія селищ патрулюється нарядами поліції Ізюмського, Зміївського, Первомайського, Куп’янського та Чугуївського відділів поліції ГУНП в області.

Куп`янські наряди поліції обслуговують територію Гусарської сільської ради Балакліївського району.

 Біля об’єктів, де  проведена евакуація, розставлені наряди поліції.. Під особливий контроль взято обліковий контингент.

Раніше було зафіксовано один факт мародерства. Чоловіка, який в руках на вулиці ніс телевізор, виявив патрульний інспектор. Невідомий, побачивши правоохоронців, кинув техніку та почав тікати. В ході розшукових заходів чоловіка, схожого за прикметами на підозрюваного, було затримано, доставлено до місцевого відділу поліції для подальшого з’ясування обставин.

До Штабу з надзвичайних ситуацій надійшло 46 заявок щодо виявлення боєприпасів на території міста, з яких всі відпрацьовані піротехнічними групами ДСНС. Пожежними відділеннями ДСНС ліквідовано близько 15 пожеж, які виникали у наслідок попадання вибухонебезпечних предметів.

Станом на 07:00 24 березня інтенсивність вибухів на території військового складу складає 1-2 вибухи за 10 хвилин. Громадяни починають повертатися до власних домівок

Правоохоронці звертаються до усіх громадян, які опинилися у скрутній ситуації – за усіма питаннями щодо надання будь-якої допомоги можна звертатися до поліцейських, або телефонувати на 102, в чергову частину Балаклійського відділу поліції – (05749) 20908, або безпосередньо начальнику місцевої поліції - 0660305300.

Правоохоронцями будуть вжиті усі заходи для безпеки життя громадян та захисту їхнього майна.

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10054 | Переглядів: 135Дата публікації: 17:18 24.03.2017