Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
На Куп`янщині виявлено групу осіб, які займалися браконьєрством.
На Куп`янщині виявлено групу осіб, які займалися браконьєрством.

Поділитися новиною:

На Куп`янщині виявлено групу осіб, які займалися браконьєрством.

До чергової частини Куп’янського ВП надійшло повідомлення від 58 - річного мешканця району, про те що на ставку села Ягорівка Гусинської сільської ради помічені  особи, які займаються браконьєрством.

На місце одразу виїхала слідчо-оперативна. Правоохоронцями було виявлено 8 осіб, які займалися незаконним виловом риби. Всіх доставлено до Куп’янського відділу поліції, обставини з’ясовуються.

Правоохоронці нагадують, що за браконьєрство законодавством передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом згідно частини 1 статті 249 Кримінального кодексу України. Максимальне покарання- обмеження волі на строк до 3-х років.

Незаконне полювання (частина 1 статті 248 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає максимальне покарання -   обмеження волі на строк до 3-х років

Шановні громадяни! У випадку, якщо вам стало відомо про факти браконьєрства, просимо повідомити про це до поліції зручним для вас способом. Адреса: м. Куп’янськ, вул. Харківська, 14; телефон: (05742) 5-33-44, 0504015282 або 102.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10082 | Переглядів: 113Дата публікації: 11:06 28.03.2017