Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Правоохоронці встановлюють обставини травмування 14-річного підлітка
Правоохоронці встановлюють обставини травмування 14-річного підлітка

Поділитися новиною:

Правоохоронці встановлюють обставини травмування 14-річного підлітка

Подія сталася в селі Курилівка, Куп’янського району вчора близько 17:15.

Повідомлення до чергової частини надійшло з приймального відділення.     

За попередніми даними, хлопець на вулиці знайшов металевий предмет, зовні схожий на патрон часів 2-ї Світової війни, та приніс його додому, де намагався розібрати. Внаслідок чого стався вибух.

Лікарів викликала мати дитини. Постраждалого з непроникаючим осколочним поранення живота, грудної клітини та руки доставлено до відділення Куп'янської центральної районної лікарні. Наразістан його здоров’я післяопераційний, стабільний.

Інформація внесена до Журналу єдиного обліку правопорушень.

З’ясовуються усі обставини події.

Шановні громадяни! Будьте обережні.

Багато вибухонебезпечних предметів, що застосовувалися під час бойових дій, через різні причини не вибухнули і дотепер зберігають здатність до вибуху. Вони становлять особливу небезпеку. До вибухонебезпечних предметів, що зустрічаються найбільш часто, відносяться: протитанкові і протипіхотні інженерні міни, артилерійські снаряди, мінометні міни, авіаційні бомби, гранати, підривники до різних боєприпасів і детонатори, освітлювальні та сигнальні ракети і патрони.

При виявленні будь-де (у тому числі на об’єктах) підозрілого предмету необхідно: не вчиняти ніяких дій: не чіпати, не відкривати та не переміщувати його; сповістити обов’язково відповідні служби, якщо знахідку виявили діти – сказати дорослим, обов’язково дочекатися прибуття оперативно-слідчої групи, та вказати місце знаходження підозрілого предмету.

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10112 | Переглядів: 113Дата публікації: 16:54 31.03.2017