Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
«Бережемо життя і здоров’я дітей»
«Бережемо життя і здоров’я дітей»

Поділитися новиною:

«Бережемо життя і здоров’я дітей»

Правоохоронці Куп`янщини встановлюють обставини травмування неповнолітнього хлопця

Нещодавно до батьків було звернення, щоб більше приділяли уваги своїм дітям, так як вони дуже активні та непосидючі, і яким цікаво все що навкруги. А також відомо, що  «дитячі» вчинки, можуть призвести до лиха, так як і в даному випадку.

Інформація про доставляння до травматологічного відділення Ківшарівської районної лікарні хлопця, віком 10 - ти років, надійшла до чергової частини Куп’янського відділу поліції вчора о 20:10. Медсестра повідомила, що до них доставлено хлопця з діагнозом: закритий перелом лівого стегна, ссадини обличчя.

Правоохоронцями було з’ясовано, що тілесні ушкодження хлопець отримав під час гри з друзями в селищі Куп’янськ –Вузловий на закинутій не добудованій території, де на нього обвалилася стіна.

Наразі стан здоров’я дитини задовільний.

За даним фактом слідчим відкрито кримінальне провадження за ст. 166 (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає максимальне покарання до 5 років позбавлення волі.

Проводиться перевірка.

Шановні батьки!

Будьте прикладом для дітей у виконанні правил безпечної поведінки. Аналіз причин травмування дітей свідчать, що більшість нещасних випадків була спровокована недбалістю дорослих. Враховуйте психологічні особливості дітей дошкільного віку: їхню цікавість, непосидючість, відсутність життєвого досвіду.

Діти погано сприймають заборони. Тому необхідно обґрунтовувати «не можна» в доступній для дитини формі.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, на вулиці без догляду, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин для відвертої розмови з дітьми про це.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10120 | Переглядів: 108Дата публікації: 09:37 04.04.2017