Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Браконьєрам не уникнути відповідальності перед законом
Браконьєрам не уникнути відповідальності перед законом

Поділитися новиною:

Браконьєрам не уникнути відповідальності перед законом

Під час нересту правила вилову риби передбачають: вилов тільки з берега, тільки в межах населеного пункту, тільки дозволеними знаряддями лову — 1 вудкою з одним гачком або спінінгом, тільки в дозволених місцях; рибалка в природних нерестовищах і на території зимувальних ям категорично заборонена. У період нересту заборонено проводити днопоглиблювальні, вибухові та інші види робіт, добувати будівельні матеріали, проводити змагання зі спортивного рибальства, проводити підводне полювання, пересувати човна.

Але вигадливі браконьєри весь час придумують, як за раз виловити найбільше риби. Класичний спосіб - це сітки. Максимальної шкоди річкам і її жителям завдають так звані павуки - це величезні пастки, в яких заплутується риба.

Правоохоронці нагадують, що за браконьєрство законодавством передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом згідно частини 1 статті 249 Кримінального кодексу України. Максимальне покарання- обмеження волі на строк до 3-х років.

Шановні громадяни! У випадку, якщо вам стало відомо про факти браконьєрства, просимо повідомити про це до поліції зручним для вас способом. Адреса: м. Куп’янськ, вул. Харківська, 14; телефон: (05742) 5-33-44, 0504015282 або 102.

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10161 | Переглядів: 120Дата публікації: 11:30 10.04.2017