Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Правоохоронці Куп’янського відділу поліції проводять бесіди у школах.
Правоохоронці Куп’янського відділу поліції проводять бесіди у школах.

Поділитися новиною:

Правоохоронці Куп’янського відділу поліції проводять бесіди у школах.

З метою профілактики виникнення негативних явищ у молодіжному середовищі працівники сектору ювенальної превенції Куп’янського ВП регулярно проводять в учбових закладах міста Куп’янськ та районів зустрічі з учнями, здійснюють індивідуальні бесіди з підлітками, беруть участь в педагогічних радах та батьківських зборах.

 

Одна із таких зустрічей відбулася нещодавно з учнями старших класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4.

В.о. ст. інспектора сектора ювенальної превенції відділу поліції старший лейтенант поліції Аліна Обухова провела для школярів профілактичну бесіду на тему: «Профілактика злочинів і правопорушень серед підлітків». Також були порушені такі питання, як відповідальність підлітків за злочини та адміністративні правопорушення, наркоманія та її наслідки для людини.

Крім того, було наголошено, що поліція разом з службою у справах дітей проводить рейди щодо виявлення правопорушників і притягнення їх та їхніх батьків до відповідальності згідно чинного законодавства.

 Як повідомив заступник начальника СППП Куп’янського ВП майор поліції Артур Кряж, цього року відносно батьків складено 25 протоколи про адміністративні правопорушення, а саме: за невиконання батьками обов'язків по вихованню дітей. На даний час на профілактичному обліку перебуває 18 дітей.

Проведена зустріч неодмінно спонукала учнів замислитись над своїм майбутнім, адже лише від них та їхніх вчинків залежить подальше життя.

На закінчення зустрічі працівник поліції подякував дітям за увагу та зосередженість, закликав їх слухати батьків та вчителів, аби не траплялись ніякі прикрі випадки.

Начальник Куп’янського

відділу поліції ГУНП

в Харківській області

полковник поліції                                                                        О.М. Долженко

 

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10263 | Переглядів: 179Дата публікації: 14:45 24.04.2017