Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Інформація для громадян!
Інформація для громадян!

Поділитися новиною:

Інформація для громадян!

У місті Куп’янськ та Куп’янському районі з початку 2017 року за участю дітей скоєно 2 ДТП, в якому 2 дитини травмовано

Як правило, основними причинами дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів є перехід і перебігання вулиці в безпосередній близькості перед транспортними засобами, несподіваний вихід з-за транспортного засобу, що стоїть, перехід вулиці в недозволених місцях та на червоний сигнал світлофора, неуважність при переході вулиць.

Правоохоронці звертаються до всіх батьків: не залишайте дітей на вулицях без нагляду, нагадуйте юним учасникам дорожнього руху правила переходу проїжджої частини, попереджайте їх про небезпеку на дорогах, навчайте правильній поведінці на вулиці, особливо при переході через дорогу. Дорослі не повинні подавати малюкам поганий приклад, переходячи дорогу на забороняючий сигнал світлофора або поза пішохідним переходом, бо тоді дитина може вчинити так само. Станьте для дітей прикладом правильної поведінки на вулиці. Перевозячи дітей в автотранспорті, використовуйте ремені безпеки та дитячі утримуючі пристрої.

Юні пішоходи! Виходячи з дому на вулицю, пам’ятайте, що ви стаєте учасниками дорожнього руху. Щоб не потрапити в біду, дотримуйтеся основних правил безпечної поведінки на дорозі. Будьте завжди уважними та обережними.

 

Старший інспектор дорожнього нагляду

Куп’янського ВП                                                       

капітан поліції                                                                                      А.О. Зайцев

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10377 | Переглядів: 118Дата публікації: 10:04 12.05.2017