Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Працівники поліції Куп’янського ВП вилучили не зареєстровану мисливську рушницю.
Працівники поліції Куп’янського ВП  вилучили не зареєстровану мисливську рушницю.

Поділитися новиною:

Працівники поліції Куп’янського ВП вилучили не зареєстровану мисливську рушницю.

Працівники поліції постійно проводять заходи під умовною назвою «Візит», поставивши собі за мету відвідати кожне помешкання на території Куп’янського та Дворічанського району. Результати цих заходів, а також спілкування з населенням дозволяє здобути немало корисної інформації, використання якої сприяє не тільки недопущенню правопорушень, але й попередженню можливих злочинів.

Яскравий приклад – вилучення з незаконного обігу в Куп’янському районі однієї одиниці зброї. В ході проведення подворового обходу правоохоронці отримали інформацію про те, що в домі 47- річного мешканця району може незаконно зберігатись зброя. Згодом працівники поліції на території домоволодіння чоловіка виявили і вилучили незареєстровану мисливську гладкоствольну рушницю.

Шановні громадяни!

Кожному відомо, що вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухівка, які незаконно зберігаються окремими громадянами, містять у собі величезну небезпеку для життя дорослих і насамперед дітей. Отже найбільш доцільним та вірним було б рішення - зареєструвати або добровільно здати зброю до поліції.

Нагадуємо, що незаконне володіння та зберігання зброї згідно ст. 263 Кримінального Кодексу України карається позбавленням волі на строк до 5 (п'яти) років.

 

Начальник Куп’янського ВП

полковник поліції                                                      О.М. Долженко

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10389 | Переглядів: 96Дата публікації: 16:53 12.05.2017