Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


Працівники поліції Куп`янщини дбають про безпеку дітей на дорозі
Працівники поліції Куп`янщини дбають про безпеку дітей на дорозі

Поділитися новиною:

Працівники поліції Куп`янщини дбають про безпеку дітей на дорозі

Зовсім скоро в загальноосвітніх навчальних закладах розпочнуться літні шкільні канікули. Для того, щоб вони пройшли безпечно, працівники поліції з дорожнього нагляду проводять зустрічі з учнями і нагадують про основні правила поведінки на дорогах.

Як зазначив ст. інспектор дорожнього руху Куп’янського ВП капітан поліції Андрій Зайцев, збільшення кількості ДТП за участю неповнолітніх припадає на період шкільних канікул, коли дітлахи знаходяться на вулицях без супроводу дорослих.

З початку поточного року на території Купянського району сталася 2 дорожньо-транспортні пригоди за участю неповнолітніх, в яких 2 дітей  отримали травми.

Також нагадуємо, що в вечірню годину, проблема поганої видимості стоїть особливо гостро. Тому найкращий вихід із ситуації – це забезпечити дитину флікерами – світловідбиваючими елементами, які кріпляться на одяг. Вони дозволяють водієві здалеку помітити пішохода в темний час доби і в погану погоду на відстані до півкілометра. За статистичними даними, носіння флікерів знижує ризик наїзду на пішохода в темний час доби у вісім-десять разів. Чим більше світловідбивачів на одязі й речах буде у вас і ваших дітей, тим помітніше ви для водіїв, і тим менше ймовірність нещасного випадку.

Кількість автотранспорта в місті зростає з кожним роком і тому проблемі безпеки дітей на дорогах батьки повинні приділяти особливу увагу. Враховуючи це, правоохоронці звертаються до батьків юних учасників дорожнього руху – прищеплюйте дітям навички дотримання Правил дорожнього руху. Найкращий спосіб виховання – це приклад дорослих. Поясніть дитині основні правила безпеки на дорозі, нагадайте, що переходити дорогу необхідно тільки по пішохідному переходу, тільки на зелений сигнал світлофора і тільки коли всі автомобілі зупинилися, а водії бачать пішохода і пропускають його. Розкажіть дитині, що не можна виходити і вибігати на проїжджу частину дороги з-за припаркованого транспорту. Якщо ваша дитина любить кататися на велосипеді або роликових ковзанах, розкажіть, де це можна робити і обов'язково нагадайте основні правила безпеки на дорозі.

Також звертаємо увагу водіїв! Будьте гранично уважні на дорогах, особливо при проїзді пішохідних переходів і місць можливої появи дітей: у місць відпочинку, спортивних і дитячих майданчиків, парків та скверів.

Пам’ятайте! Від кожного з нас залежить життя та здоров’я дітей!

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10411 | Переглядів: 100Дата публікації: 09:26 16.05.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Опитування
Як Ви оцінюєте діяльність працівників поліції:

Достатньо добре

Задоволений

Скоріш задоволений

Скоріш не задоволений

Не задоволений


Чи довіряєте Ви співробітникам Куп’янського відділу поліції:

ТАК

НІ


Що на Вашу думку треба поліпшити в діяльності поліції:

Якість розгляду звернень громадян

Ставлення працівників до громадян (ввічливість, тактовність)

Бажання поліцейських допомогти, уважність

Швидкість реагування на заяви та повідомлення

Все влаштовує

Інше


Чи задоволені Ви роботою поліції під час виклику і первинного контакту на місці події:

Задоволений

Незадоволений

Інше


Чи залишились Ви задоволені розглядом звернення та прийнятого по ньому рішення:

Задоволений

Скоріш задоволений

Скоріш не задоволений

Не задоволений

Інше


Результати опитувань