Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Працівники поліції протягом кількох годин відшукали хлопчика, який пішов із дому.
Працівники поліції протягом кількох годин відшукали хлопчика, який пішов із дому.

Поділитися новиною:

Працівники поліції протягом кількох годин відшукали хлопчика, який пішов із дому.

Неповнолітній житель Куп`янщини, пішов з дому без дозволу батьків та блукав по місту. Правоохоронці знайшли втікача та повернули в родину.

Близько 21 години до чергової частини Куп’янського відділу поліції надійшло повідомлення від 29 – річної мешканки м. Куп’янськ. Вона повідомила, що зник її 10-річний син.

Мати пояснила працівникам поліції, що дитина пішла з дому на вулицю ще  опівдні. Додому не поверталася, зв'язок відсутній. Також з’ясовано, що хлопчик не вперше втікає із дому, але раніше вони до поліції не зверталися, так як знаходили його самотужки.

Оперативники відразу розпочали пошукові заходи. Дитину впродовж декількох годин знайшли біля одного з магазинів селища Куп’янськ – Вузловий та повернули батькам. Виявилось, що він вирішив погуляти  по нічному місту.

Працівники Куп`янського відділу поліції провели профілактичну бесіду з родиною втікача, щоб у майбутньому не допустити виникнення подібної ситуації.

За фактом події складено протокол за ч.1 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Шановні громадяни!

Також передбачено кримінальну відповідальність за ст. 166 (Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України.

карається обмеженням волі на строк від 2-х до 5-ти років або позбавленням волі на той самий строк.

 

Приділяйте дітям якомога більше уваги. 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10420 | Переглядів: 123Дата публікації: 09:37 17.05.2017