Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Хлопчика знайдено і повернуто батькам.
Хлопчика знайдено і повернуто батькам.

Поділитися новиною:

Хлопчика знайдено і повернуто батькам.

Куп’янським ВП ГУНП в Харківській області розшукувався Гетта Руслан Сергійович, 19.12.2006 року народження, мешканець м. Куп’янськ, який  24.05.2017 року близько 18:00 пішов з дому і до теперішнього часу не повернулась. Раніше вже залишав місце мешкання без дозволу батьків.

Вже вдруге за цей місяць правоохоронці Куп’янського відділу поліції встановили місцезнаходження 10-річної дитини та повернули батькам.

Вчора о 21:10 до чергової частини надійшло повідомлення від 29-річної мешканки Куп’янську. Жінка повідомила, що зник її 10-річний син.

Мати пояснила, що її син біля 18:00 години, отримавши гроші на купівлю продуктів пішов до магазину, після чого додому так і не повернувся. .

Оперативники відділу відразу почали пошукові заходи. Менше доби поліцейським знадобилося щоб знайти втікача. Дитину було знайдено у Куп’янському районі, селищі Ківшарівка.

 За словами хлопчика,  він вирішив погуляти по нічному місту і додому йому зовсім не хотілося.

Працівники Куп`янського відділу поліції провели профілактичну бесіду з родиною малолітнього, щоб у майбутньому не допустити виникнення подібної ситуації.

За фактом події складено адміністративний протокол за ч.2 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

                                          

Начальника  Куп’янського ВП

ГУНП в Харківській області

полковник поліції                                                               О.М.Долженко

 

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10470 | Переглядів: 139Дата публікації: 08:43 25.05.2017