Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Поліція виявила та вилучила наркотичну речовину.
Поліція виявила та вилучила наркотичну речовину.

Поділитися новиною:

Поліція виявила та вилучила наркотичну речовину.

Працівники поліції Куп’янського ВП провели обшук у мешканця міста, який зберігав наркотичні речовини.

Близько 45 грамів особливо небезпечної наркотичної речовини (канабіс) викрили під час проведення санкціонованого обшуку на території домоволодіння 45 – річного, раніше не судимого місцевого мешканця .

Санкціонований обшук в оселі чоловіка працівниками поліції було проведено згідно ухвали слідчого судді Куп’янського міськрайонного суду.

В ході обшуку на території домоволодіння було виявлено та вилучено, два згортки із фольги з сухою подрібленою речовиною рослинного походження, яка згідно висновку експертизи - є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом.   

Чоловік розповів, що зірвав кущі дикорослої рослини коноплі біля річки. Виготовивши  наркотик, зберігав у себе в будинку для власного вживання шляхом паління.

Чоловіку оголошено про підозру.

Слідчим Куп’янського ВП відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає  позбавлення волі на строк до 3-х років.

 

Начальник Куп’янського ВП

ГУНП в Харківській області                                       О.М. Долженко

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10585 | Переглядів: 106Дата публікації: 16:01 02.06.2017