Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Поліція дбає про безпеку дітей
Поліція дбає про безпеку дітей

Поділитися новиною:

Поліція дбає про безпеку дітей

На Куп`янщині виявлено факт продажу спиртного неповнолітній

         Під час шкільних канікул працівниками поліції посилюється робота із забезпечення безпечного перебування дітей на вулицях, у місцях відпочинку та проведення дозвілля. Основні зусилля спрямовуються на усунення причин та умов, які сприяють вчиненню  правопорушень, як стосовно дітей так і з боку дітей. Під час літнього періоду такі профілактичні заходи традиційно називаються «Літо - 2017». Також заходи спрямовані на виявлення та документування фактів продажу дітям алкогольних і тютюнових виробів працівниками закладів торгівлі.

          Так, 07.06.2017 року працівниками поліції за участю громадськості та представників служби у справах дітей було проведено рейд, у ході якого у одному із продовольчих магазинів міста Куп’янськ було зафіксовано факт порушення правил торгівлі в частині продажу дитині алкогольного напою.                

         Стосовно продавця було складено протокол про адміністративне правопорушення та у подальшому будуть прийняті заходи щодо анулювання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями  цього магазину. Дитину разом з придбаним алкоголем було передано батькам, з якими проведено профілактичну бесіду.

       Куп’янський відділ поліції черговий раз звертається до продавців та власників торгових закладів: будьте пильними, бережіть здоров’я дітей, не вчиняйте «злочину» проти генофонду України. Ваш обов’язок цікавитись віком покупця закріплений Законом України «Про державне регулювання обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів». Законом також передбачені санкції стосовно особи, яка здійснює продаж – у вигляді штрафу у розмірі від 510 до 1700 грн., стосовно суб’єкту господарювання – 6800 грн. та анулювання відповідної ліцензії.

Бережіть здоров’я наших дітей!

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10648 | Переглядів: 169Дата публікації: 09:13 09.06.2017