Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
На Куп`янщині активізовано спільну роботу правоохоронців та прикордонників
На Куп`янщині активізовано спільну роботу правоохоронців та прикордонників

Поділитися новиною:

На Куп`янщині активізовано спільну роботу правоохоронців та прикордонників

Організація служби спланована відповідно до нормативно - правових актів та розпоряджень, що надходили останнім часом з урахуванням соціально - політичної обстановки яка склалася в Харківській області (Дворічанського та Куп’янського району)  

Головна мета - вжиття усіх необхідних заходів для недопущення проникнення в область радикально налаштованих осіб, боротьба з протидії блокади «Укрзалізниці», мародерства, недопущення диверсійних актів, торгівлі зброї, боєприпасів, попередження й недопущення переміщення контрабандних товарів та незаконного перетину кордону, що можуть бути використані для дестабілізації обстановки.

Так наприклад, нещодавно на блокпосту поблизу села Петропавлівка, співробітниками поліції було зупинено два вантажних автомобіля «DAF», які направлялися до Луганської та Донецької областей.

В ході огляду автомобілів: в одному було виявлено та вилучено вершкове масло  масою 20 000 кілограмів. Яке згідно Інструкції про порядок  і умови поставки, закладення, зберігання і відпустку масла вершкового,  не відповідало вимогам та мало місце неналежного пакування та маркування, що викликало сумніви щодо його походження та відповідності якості законодавчим нормам.

В другому автомобілі  в ході проведення обшуку на підставі ухвали Куп’янського міськрайонного суду було виявлено та вилучено 50 коробок сірого кольору і 1316 коробок білого кольору, в яких знаходилося по дві шайби сиру в кількості 2632 штук. На коробках в яких вони знаходились , будь-яке маркування та бірки  відсутні, що підлягає сумніву щодо їх безпечності, походження транспортування та якості відповідним законодавчим нормам.

За даним фактами відкрите кримінальне провадження за ст. 227 (випуск або реалізація недоброякісної продукції) Кримінального кодексу України.

Начальник Куп`янського ВП

полковник поліції                                                                     О.М. Долженко

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10762 | Переглядів: 84Дата публікації: 15:03 20.06.2017