Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Дорожньо - транспортні пригоди.
Дорожньо - транспортні пригоди.

Поділитися новиною:

Дорожньо - транспортні пригоди.

Поліція попереджає.

Статистика стверджує, що в дорожньо-транспортних пригодах на вулицях щорічно гине і отримує каліцтва більше людей, ніж в залізничних або авіакатастрофах. У першу чергу, це стосується водіїв, які сідають за кермо свого транспортного засобу, перебуваючи в стані алкогольного або ж наркотичного сп'яніння.

Алкоголь є основною причиною дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками. Після вживання алкоголю людина розслабляється, її увага розсіюється. Нетверезі водії часто перевищують швидкість руху, не витримують безпечні інтервали і дистанцію. Їзда супроводжується невиправдано різкими віражами, прискоренням або гальмуванням, які часто і призводять до дорожніх пригод. Наслідки дорожньо-транспортної пригоди теж бувають різні: матеріальний збиток, тілесні ушкодження, інвалідність різних груп, загибель людини.

З метою попередження фактів керування транспортом у нетверезому стані співробітники поліції приділяють пильну увагу виявленню даного виду порушень і, усуваючи від управління таких горе-водіїв, правоохоронці попереджають більш тяжкі наслідки.

За 5 місяців поточного року на Куп`янщині було 63 дорожньо-транспортні пригоди, у яких травмовано 22 особи, загинуло 3 людини.

Також виявлено та задокументовано 15 випадків керування в стані алкогольного сп’яніння.

Правоохоронці закликають водіїв не порушувати Правила дорожнього руху, і найголовніше – не наражати на небезпеку своє життя та інших учасників дорожнього руху.

 

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10775 | Переглядів: 135Дата публікації: 09:33 22.06.2017