Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Поліція Куп`янщини дбає про безпеку дітей на дорогах.
Поліція Куп`янщини дбає про безпеку дітей на дорогах.

Поділитися новиною:

Поліція Куп`янщини дбає про безпеку дітей на дорогах.

Працівники дорожнього нагляду СППП Куп’янського ВП проводять  для школярів, які знаходяться на літніх канікулах, заняття безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя»

Представники поліції під час проведення практичного уроку безпеки дорожнього руху звернули особливу увагу дітлахів на необхідність дотримання вимог Правил дорожнього руху та виділення себе на дорогах за допомогою світловідбивачів, розповіли про наслідки порушень Правил дорожнього руху різними категоріями учасників дорожнього руху. Часто на дорозі можуть виникати непередбачувані ситуації, і тому, щоб дитина не розгубилася, змогла правильно зорієнтуватися, розбиралися приклади різноманітних ситуацій, які можуть підстерігати на дорогах неповнолітніх учасників дорожнього руху.

Діти  уважно слухали інспекторів, які нагадували основні правила переходу вулиць та шляхів, правила безпечного поводження на автошляхах, у громадському та приватному транспорті, дотримання дорожньої абетки юними велосипедистами. Діти замислювалися, шукали правильні відповіді, самі ставили багато різноманітних питань щодо дотримання Правил дорожнього руху і не тільки. Також їм було дуже цікаво приміряти форму поліцейського та допомагати контролювати дорожній рух.

Наприкінці практичного заняття діти пообіцяли правоохоронцям вивчати Правила дорожнього руху, завжди їх дотримуватись та нагадувати про них своїм рідним та близьким.

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10792 | Переглядів: 116Дата публікації: 14:15 26.06.2017