Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Правоохоронці Куп`янська проводять роботу з протидії насильства в родинах
Правоохоронці Куп`янська проводять роботу з протидії насильства в родинах

Поділитися новиною:

Правоохоронці Куп`янська проводять роботу з протидії насильства в родинах

Один з напрямків профілактичної роботи, що проводять працівники поліції, є припинення та недопущення скоєння насильства в сім’ях.

- З початку 2017 року правоохоронцями Куп’янського відділу поліції з приводу скоєння насильства у сім`ї, складено 82 протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 173-2 (вчинення насильства в сім’ї, невиконання захисного припису або не проходження корекційної програми) Кодексу України про адміністративні правопорушення,- розповів начальник Куп`янського ВП полковник поліції Олександр Долженко. – Також з початку року на облік поставлено 103 такі особи. Жодна проблемна родина не залишається без уваги правоохоронців. З сімейними «тиранами» проводиться постійна профілактична робота, а також їх перевіряють за місцем мешкання.

 Але іноді доходить до того, що вчиняється і фізичне насилля. Наприклад: до чергової частини Куп’янського ВП звернулася місцева мешканка, про те, що  в ході сварки зі своїм колишнім чоловіком, 28- річним мешканцем м. Куп’янськ, яка виникла на ґрунті особистих неприязнених стосунків, він наніс їй чисельні удари руками та ногами по обличчю та іншим частинам тіла. В наслідок чого, згідно судово-медичної експертизи жінка отримала легкі тілесні ушкодження у вигляді чисельних синців та забоїв.

Слідчим відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу Україну.

Кожний, хто став жертвою та потерпає від домашнього насильства, має пам’ятати, що слід негайно зателефонувати до поліції. Отримавши повідомлення про вчинення насильства в сім’ї, поліція проводить перевірку за цим фактом, фіксує дані про склад сім’ї, наявність неповнолітніх дітей, вживає негайних заходів щодо припинення насильства. З членами сім’ї, винними у вчиненні насильства, проводить попереджувальну роботу і сімейний дебошир ставиться на профілактичний облік.

Насильство – це злочин, від якого страждають найрідніші люди. Якщо відносно вас вчиняється злочин - не мовчіть, телефонуйте: (05742) 5-33-44, 0504015282 або 102.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10796 | Переглядів: 97Дата публікації: 10:49 27.06.2017