Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Правоохоронці Куп`янщини провели у пришкільному таборі бесіди на правову тематику
Правоохоронці Куп`янщини  провели у пришкільному  таборі бесіди на правову тематику

Поділитися новиною:

Правоохоронці Куп`янщини провели у пришкільному таборі бесіди на правову тематику

Доброю традицією в школах Куп`янщини стало запрошувати правоохоронців для проведення тематичних занять з учнями. Практично в кожному навчальному закладі району проходять подібні виступи, спрямовані на попередження вчинення правопорушень та злочинів серед дітей.

Не є виключенням й Куп’янський навчально-виховний комплекс «школа – гімназія № 3». Нещодавно туди завітала в.о. ст. інспектора ювенальної превенції Куп’янського ВП Аліна Обухова, яка зустрівся з вихованцями пришкільного табору «Світанок». Під час занять діти уважно слухали про адміністративну і кримінальну відповідальність за вчинення злочинів чи правопорушень, відповідали на запитання поліцейського, розповідали про правила поведінки у школі та за її межами на власних прикладах. Жоден з дітей не залишився байдужим до проведеного заняття.

На закінчення зустрічі правоохоронець подякував дітям за увагу та зосередженість, закликав їх слухати батьків та вчителів, аби не траплялись ніякі прикрі випадки.

– Взаємодія з учнями шкіл - одне з наших головних завдань, - зазначив Аліна Обухова. – Ми намагаємося розповідати дітям про відповідальність за вчинення правопорушень у цікавій та доступній формі. Адже завжди легше попередити правопорушення, ніж розбиратися в його наслідках.

Вчителі та школярі подякували співробітнику поліції за увагу, а також за цікавий і пізнавальний урок, який сприятиме попередженню злочинності серед дітей.

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10821 | Переглядів: 129Дата публікації: 10:25 03.07.2017