Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Попередження виникнення пожеж в лісах, сільгоспугіддях

Попередження виникнення пожеж в лісах, сільгоспугіддях

Поділитися новиною:

Попередження виникнення пожеж в лісах, сільгоспугіддях

В зв’язку з настанням літнього періоду, внаслідок відсутності опадів, підвищення температури, зниження вологості повітря складається пожежонебезпечна ситуація. За таких умов в результаті недбалого поводження з вогнем окремих громадян, спалювання сухої трави, розведення багать в місцях масового відпочинку людей різко збільшується кількість пожеж. 
При спалювані сухої трави та бур’янів вогонь перекидається на лісові масиви, об’єкти з матеріальними цінностями, що призводить, як правило, до пожеж з великими матеріальними збитками, а дим, який виникає від горіння і тління, попадає до населених пунктів, що викликає масове незадоволення громадян, завдається шкода навколишньому середовищу, а також становить небезпеку для життя та здоров’я громадян. 
З метою попередження виникнення пожеж в лісах, сільгоспугіддях працівниками поліції Куп’янського ВП, працівниками ДСНС та лісокористувачами району проводяться спільні рейди та патрулюваня лісових масивів, в ході яких перевіряється дотримання протипожежного режиму, а також виявлення осіб, які розводять багаття в лісах, що категорично заборонено під час пожежонебезпечного періоду. 
Правоохоронці звертаються до керівників підприємств, установ, організацій та власників житлових будинків з проханням: спалюючи сміття на присадибних ділянках, на територіях підприємств, організацій, розводячи багаття, будьте уважні та вкрай обережні у поводженні з вогнем; очищайте місце, призначене для вогнища, від сухої трави, листя та іншого сміття; не розкладайте вогнище серед сухого очерету ; не залишайте вогнище без нагляду; не залишайте місце відпочинку, не впевнившись, що вогнище погашено. 

Самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Такі дії несуть загрозу навколишньому середовищу та становлять небезпеку для життя людей.

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10860 | Переглядів: 96Дата публікації: 10:04 20.07.2017