Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Безпека дорожнього руху під час літніх канікул.
Безпека дорожнього руху під час літніх канікул.

Поділитися новиною:

Безпека дорожнього руху під час літніх канікул.

Нещодавно інспектора дорожнього руху Куп’янського ВП завітали в табір оздоровлення та відпочинку «Сосновий», щоб провести профілактичну роботу з дітьми.

Під час літніх канікул діти багато часу проводять на вулиці і тому ризик скоєння дорожньо-транспортних пригод збільшується. Аби відпочинок був безпечним, дорослим, батькам, вихователям потрібно постійно нагадувати дітлахам про обов’язкове дотримання правил безпечної поведінки на дорогах.

Працівники поліції також не забувають про найбільш вразливу категорію учасників дорожнього руху – дітей та підлітків, які зараз знаходяться на відпочинку, та продовжують проведення профілактичної роботи, тільки вже в дитячих оздоровчих таборах.

Підготовлена для дітлахів програма була повчальною та цікавою. Під час зустрічі з правоохоронцями діти мали можливість оглянути патрульні автомобілі.

Старші друзі нагадали школярам, як потрібно поводитися на дорозі, як правильно переходити проїжджу частину, на що звертати увагу. Діти вивчали жести регулювальника, правила безпеки для юних пішоходів та велосипедистів.

Співробітники дорожнього нагляду сподіваються, що вивчення правил безпечного поводження на дорозі у такій невимушеній атмосфері надовго запам’ятається дітям.

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10863 | Переглядів: 112Дата публікації: 09:25 22.07.2017