Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!
ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!

Поділитися новиною:

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!

БОТУЛІЗМ ПРОГРЕСУЄ.

Через спалах  хвороби у Харківській області посилили контроль за місцями торгівлі рибою. Окрім документів, продавці мають забезпечувати товару належну температуру та санітарні умови.

Ботулізм - небезпечне токсико-інфекційне захворювання, що протікає з ураженням нервової системи, що викликається паличкою ботулізму Clostridium botulinum

Захворювання виникає в результаті попадання в організм продуктів харчування, води або аерозолів, заражених ботулотоксином - речовиною, яка виробляє паличка ботулізму. Інфекція потрапляє в організм через слизові оболонки дихальних шляхів, шлунково-кишковий тракт, пошкоджену шкіру та легені. Ботулізм може проявлятися у вигляді одиничних отруєнь або у вигляді отруєнь цілих груп людей. В даний час найчастіше зустрічаються випадки захворювання, пов'язані з вживанням солоної риби (таранки) та консервів домашнього приготування. Без використання сучасних методів лікування ботулізму летальний результат становить до 30-60 %. Смерть настає внаслідок паралічу дихальної мускулатури і дихальної недостатності. Імунітет після перенесеного захворювання не розвивається, тобто людина може захворіти повторно.

Збудник ботулізму дуже поширений в природі і тривалий час може бути присутнім у ґрунті. Джерелами збудника інфекції є теплокровні тварини (найчастіше сільськогосподарські тварини), деякі прісноводні риби, ракоподібні, а також сама людина, з екскрементами якого паличка ботулізму виділяється в навколишнє середовище і перетворюється в суперечки. Спори здатні тривалий час зберігатися в ґрунті, воді або мулі. Потрапивши з грунту або води на харчові продукти, наприклад овочі, зерно, м'ясо, збудник в умовах відсутності кисню починає активно розмножуватися. Найчастіше розмноження відбувається в консервованих продуктах (так як відсутній кисень), при цьому виділяється токсин (ботулотоксин), що є сильною отрутою й не руйнується шлунковим соком. Ботулотоксин в звичайних умовах навколишнього середовища зберігається до одного року, а в консервованих продуктах - протягом декількох років. Він стійкий у кислому середовищі, витримує великі концентрації кухонної солі й не руйнується в присутності спецій. Відомо сім типів збудників ботулізму. В Україні переважно зустрічаються типи А, В, Е. Спалахи ботулізму частіше всього викликаються збудниками типу А. Як правило, ботулотоксин накопичується в консервах, солоної риби, ковбаси і шинки, грибах і в інших подібних продуктах, приготованих з порушенням технології, особливо в домашніх умовах.

Але кажуть, щоб не стати жертвою смертельної хвороби покупці мають самі вимагати сертифікати якості на продукцію. Будьте обережні!

Керівництво Куп’янського ВП звертається з проханням до  жителів міста та району, будьте обережні!

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10865 | Переглядів: 87Дата публікації: 18:14 22.07.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Опитування
Як Ви оцінюєте діяльність працівників поліції:

Достатньо добре

Задоволений

Скоріш задоволений

Скоріш не задоволений

Не задоволений


Чи довіряєте Ви співробітникам Куп’янського відділу поліції:

ТАК

НІ


Що на Вашу думку треба поліпшити в діяльності поліції:

Якість розгляду звернень громадян

Ставлення працівників до громадян (ввічливість, тактовність)

Бажання поліцейських допомогти, уважність

Швидкість реагування на заяви та повідомлення

Все влаштовує

Інше


Чи задоволені Ви роботою поліції під час виклику і первинного контакту на місці події:

Задоволений

Незадоволений

Інше


Чи залишились Ви задоволені розглядом звернення та прийнятого по ньому рішення:

Задоволений

Скоріш задоволений

Скоріш не задоволений

Не задоволений

Інше


Результати опитувань