Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
04 серпня в місті Куп’янськ відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України.
04 серпня в місті Куп’янськ відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України.

Поділитися новиною:

04 серпня в місті Куп’янськ відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України.

В заходах прийняли участь: органи місцевої влади, CБУ, ветерани ОВС та громадськість.

Святкові заходи відкрив начальник Куп’янського ВП полковник поліції Олександр Долженко. Він щиро привітав присутніх із цим славним святом – одним з небагатьох професійних свят, які відзначаються всенародно, з шаною і любов’ю. «Незважаючи на те,  що поліцію часто критикують, іноді й досить гостро, – сказав  керівник, – люди знають, що в разі загрози їхньому життю, здоров’ю, добробуту вони звернуться саме до поліцейського. Вибір цієї професії означає готовність до труднощів, пріоритету службового обов’язку над власними інтересами й проблемами родин, а головне – до зустрічі з небезпекою». Продовжилися заходи врученням подяк тим правоохоронцям, хто найбільше відзначився у своїй службовій діяльності, сумлінно працював, не жалкуючи зусиль і часу у справі боротьби зі злочинністю. Вітаючи учасників святкової церемонії, Олександр Миколайович наголосив, що нагород удостоїлися обрані з обраних - ті, хто є поліцейськими за покликанням, ким сім’ї, друзі, знайомі можуть повноправно пишатися.

Також було зазначено, що перед правохоронцями стоять складні завдання по захисту громадян та держави від противоправних посягань, - Ви стоїте на сторожі Закону, ризикуючи життям і здоров’ям, щоденно захищаєте суспільство від криміналу. Завдяки вашій напруженій роботі зроблено багато кроків щодо очищення нашого життя від негативних явищ, але ще більше потрібно зробити…

Від усієї душі бажаю, щоб у Ваших серцях завжди панувало добро, щастя та радість, в помислах – мудрість. Нехай вас у всьому супроводжує успіх, а Вашу оселю наповнює затишок та достаток, поруч будуть тепло рідних і вірних друзів, щоб ніколи не підводили колеги та здійснилися всі наміри, реалізувалися добрі справи, а ваші зусилля стали вагомим внеском у зміцнення авторитету української поліції.

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/10892 | Переглядів: 311Дата публікації: 11:18 04.08.2017