Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
На Куп`янщині працівники поліції викрили чоловіка, який вдома зберігав боєприпаси.
На Куп`янщині працівники поліції викрили чоловіка, який вдома зберігав боєприпаси.

Поділитися новиною:

На Куп`янщині працівники поліції викрили чоловіка, який вдома зберігав боєприпаси.

В ході проведення операції «Зброя та вибухівка» працівники Куп’янського ВП виявили у 39-річного, раніше неодноразово судимого мешканця смт. Ківшарівка корпус та запал до гранати.

Метою операції є запобігання незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки, виявлення, перекриття каналів їх надходження в злочинне середовище. Також у ході проведення заходів перевіряється дотримання умов її зберігання та строків реєстрації зброї. За період проведення операції було перевірено 3 об’єкти дозвільної системи, за місцем мешкання 211 власників вогнепальної зброї, складено 22 адміністративні протоколи за ст.192  (Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік) КУпАП.

 

Також під час проведення обшуку згідно ухали слідчого судді Куп’янського міськрайонного суду поліцейськими у квартирі 39 – річного чоловіка, було виявлено та вилучено металевий предмет, який згідно висновку судово-вибухотехнічної експертизи - є корпусом ручної гранати Ф-1 який містить (тротил) та є зарядом вибухової речовини промислового способу виготовлення, а також запал Ковешнікова до ручної гранати, який є вибуховим пристроєм .

На запитання правоохоронців, де він узяв боєприпаси, чоловік розповів, що знайшов ще у 2015 році неподалік від залізничної дороги, зберігав за місцем свого мешкання без цілі збуту.

Слідчим відділом Куп’янського ВП факт події внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, що карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

Працівники поліції звертаються до громадян та нагадують, що незаконне зберігання вогнепальної зброї карається законом.

Нагадаємо, що особа, яка добровільно здала вказані предмети, що зберігалися у неї незаконно, звільняється від кримінальної відповідальності.

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/11228 | Переглядів: 75Дата публікації: 08:20 09.10.2017