Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Працівники Дворічанського відділення поліції підвели підсумки діяльності за 9 місяців роботи
Працівники Дворічанського відділення поліції підвели  підсумки діяльності за 9 місяців роботи

Поділитися новиною:

Працівники Дворічанського відділення поліції підвели підсумки діяльності за 9 місяців роботи

На підсумковій нараді був присутній куратор Дворічанського ВП заступник начальника УКР ГУНП України в Харківській області підполковник поліції Глущенко О.М., голова Дворічанської РДА Григоренко І.В.,  депутат Дворічанської районної ради Скрипник С.В., СБУ Свіридов Д.М., голова Дворічанської селищної ради  Магомедов Ф.А., особовий склад.

Т.в.о.  начальника відділення капітан поліції  Канан Овчієв доповів що робота підрозділу була спрямована на виконання функцій щодо забезпечення публічної безпеки та порядку, охорону прав і свобод людини, протидії злочинності, а також відзначив позитивні моменти, приділивши особливе значення взаємодії з населенням у напрямку профілактики правопорушень та охорони громадського порядку.

Також визнав на належному рівні роботу поліцейських під час проведення масових заходів, наголосив на активізації роботи поліції з розкриття і попередження наркозлочинів на території району та належного розслідування злочинів, пов’язаних із фактами незаконної порубки лісів на території району, встановлення та притягнення до відповідальності винних осіб.
 

Підолковник поліції Олександр Глущенко звернувся до працівників дворічанської поліції з побажаннями бути витриманими, працювати злагоджено та ефективно, дотримуватись дисципліни і законності, заходів особистої безпеки, захищати місцевих жителів та допомагати їм у складних життєвих ситуаціях. Наприкінці наради довів до відома присутніх вимоги керівництва Головного управління Національної поліції в Харківській області щодо організації роботи секторів відділення поліції на наступний квартал.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/11281 | Переглядів: 114Дата публікації: 09:16 13.10.2017