Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Робота ювенальної превенції у Куп’янському відділу поліції

Робота ювенальної превенції у Куп’янському відділу поліції

Поділитися новиною:

Робота ювенальної превенції у Куп’янському відділу поліції

У Куп’янському ВП працює 2 інспектора ювенальної превенції. Очолює службу т.в.о. старший лейтенант поліції Аліна Обухова Їхнє основне завдання – профілактична робота з неповнолітніми та їх батьками з метою недопущення правопорушень і злочинів

 

На профілактичному обліку знаходиться 21 неповнолітній, якими за поточний рік було скоєно  злочинів 10, в яких приймали участь 12 .

Досить часто, на жаль, останнім часом, у повсякденному житті, стикаємося з ситуаціями, де явно порушуються права дітей. Безпритульні діти, які просять милостиню, а також діти, які в результаті нескінченних батьківських (найчастіше) п'яних побоїв постійно ходять в синцях - є наслідком, в тому числі і дорослої байдужості. А, швидше за все, навіть і безграмотністю. Це і призводить до того, що діти починають скоювати різноманітні злочини, вживати спиртні напої, наркотичні речовини, уходити із дому та інше.

Таким чином, з метою поліпшення оперативного середовища та усунення причин і умов, які сприяють скоєнню правопорушень та злочинів неповнолітніми серед молоді Куп’янському району,інспекторами ювенальної превенції Куп’янського ВП спільно з районною службою у справах дітей проводиться комплекс профілактичних заходів, які спрямовані на вилучення з  місць концентрації неповнолітніх, які займаються бродяжництвом, жебрацтвом,  вживанням наркотичних та токсичних речовин. Також проводяться рейди, щодо перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, з батьками проводиться профілактична робота.

 Співробітниками поліції проведений цикл лекцій у навчальних закладах міста Куп’янськ та  району, під час яких учням було роз’яснено за які злочини та правопорушення їх можливо притягнути, та яка настає відповідальність за правопорушення та злочини. Також проводяться заходи, щодо виявлення випадків порушення правил торгівлі, продаж неповнолітнім тютюнових виробів та алкогольних напоїв. Так на днях одна із таких сімей була відвідана.

За результатами роботи інспекторами у поточному році було проведено 29 рейдів, проведено 24 лекції та бесід, складено 70 адміністративні  протоколи, а саме: 3 факти продажу спиртного неповнолітнім (ст. 156 ч.2 КУпАП), 67 факти невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей  (ст.184 КУпАП).

 

Крім цього поліцейські для поліпшення умов звернення громадян утворили в «кімнаті  приймальні громадян» дитячий «куточок», тому, якщо у дорослих виникне потреба звернутися до поліції, а дитину не буде з ким залишити, тут завжди приділять увагу та буде чим зайнятися..

 

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/11368 | Переглядів: 211Дата публікації: 09:48 24.10.2017