Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
На Куп`янщині правоохоронці регулярно зустрічаються з вихованцями учбових закладів
На Куп`янщині правоохоронці регулярно зустрічаються з вихованцями учбових закладів

Поділитися новиною:

На Куп`янщині правоохоронці регулярно зустрічаються з вихованцями учбових закладів

Усім відомо, що профілактика — найкращий спосіб попередження скоєння злочинів, особливо, якщо йдеться про підростаюче покоління. Саме з метою забезпечення соціального і правового захисту дітей, попередження злочинів, вчинених неповнолітніми, працівники Куп`янського відділу поліції постійно проводять у навчальних закладах міста та району профілактичні заходи на правову тематику.

Чергова профілактична та профорієнтаційна бесіда відбулась днями з учнями старших класів в ЗОШ № 6  міста Куп’янськ. Поспілкуватися із підлітками прийшла старший інспектор поліції Аліна Обухова.

Аліна Олеговна розповіла, як потрібно поводитись, щоб не мати проблем із законом, пояснила з якого віку наступає кримінальна та адміністративна відповідальність. Також розповіла підліткам про статистику вчинення правопорушень неповнолітніми приводячи декілька прикладів.

— Такі профілактичні бесіди допомагають у доступній формі роз’яснити дітям всю повноту відповідальності перед законом та сприяють в усвідомленні їхніх прав та обов’язків, — каже старший лейтенант поліції Аліна Обухова. — Я вважаю, що лише спільними зусиллями педагогів, батьків та правоохоронців можна отримати позитивні результати у вихованні дітей.

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/11449 | Переглядів: 107Дата публікації: 12:32 02.11.2017