Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
На Куп`янщині під час пожежі загинув чоловік
На Куп`янщині під час пожежі загинув чоловік

Поділитися новиною:

На Куп`янщині під час пожежі загинув чоловік

Пожежа в житловому будинку у місті Куп’янськ по вулиці Лісна сталася за попередніми даними, внаслідок необережного поводження з пальним.

Повідомлення про подію надійшло до чергової частини Куп’янського відділу поліції вчора о 21:19 з Державної служби надзвичайних ситуацій.

Після ліквідації пожежі в будинку було виявлено тіло 39 – річного чоловіка. Співробітники поліції встановили, що в помешкані  чоловік мешкав сам, будинок на два входи,  в другій половині мешкає мати загиблого.

Факт події внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Причини пожеж майже завжди пов’язані з діяльністю людини і в більшості випадків залежать від того, наскільки точно вона дотримується всіх вимог безпеки.

Чималу загрозу становлять курці. Крім того, що паління шкодить здоров’ю самих любителів тютюну й оточуючих, яких лікарі звуть пасивними курцями, воно нерідко стає причиною пожеж та загорянь у житлі, а якщо палити разом з розпиттям спиртних напоїв, біда рано чи пізно неминуча. Статистика свідчить, що 75 % усіх загиблих і травмованих у вогні – особи, що перебували у стані алкогольного сп’яніння.

Будьте обережні.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/11581 | Переглядів: 89Дата публікації: 11:16 17.11.2017