Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
УКРАЇНЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ДРУГОЇ НАЙБІЛЬШОЇ ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ ООН ПЕТИЦІЇ
УКРАЇНЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ДРУГОЇ НАЙБІЛЬШОЇ ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ ООН ПЕТИЦІЇ

Поділитися новиною:

УКРАЇНЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ДРУГОЇ НАЙБІЛЬШОЇ ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ ООН ПЕТИЦІЇ

 

ООН зафіксувала подачу другої найбільшої петиції у світовій історії. Її передали представники організації «Лікарі проти насильницького видаляння органів» (DAFOH - Doctors Against Forced Organ Harvesting). Документ, під яким протягом п'яти років поставили підписи понад 2,7 мільйона чоловік у більш ніж 50 країнах світу, закликає Верховного комісара ООН із прав людини вжити негайних заходів для припинення в Китаї нелюдської практики вилучення органів у живих людей, в'язнів совісті.
 
За цей час у Великобританії було зібрано понад 77 000 підписів, в Україні - понад 15 000, у Франції - понад 10 000. 
Раптове і стрімке зростання в десятки разів кількості трансплантацій у Китаї почалося в 2000 році. За часом це співпало з початком масових репресій послідовників духовної практики Фалуньгун (інща назва Фалунь Дафа). На думку експертів, причиною репресій Фалуньгун стала надзвичайна популярність цього напрямку традиційної гімнастики цігун. У її основі - виконання п'яти комплексів вправ і дотримання принципу чесності, доброти і терпіння у повсякденному житті. У 1997 році за офіційними даними китайської влади кількість людей, які займалися цією практикою, досягла 70 мільйонів і перевищила чисельність правлячої в КНР комуністичної партії. Генсек компартії Китаю того часу Цзян Цземінь вважав це загрозою для збереження ідеологічного контролю над населенням і в липні 1999 року почав широкомасштабні репресії щодо мільйонів мирних людей.
 
Людей, які займалися Фалуньгун, почали масово запроторювати до в'язниць і трудових таборів. Саме ці в'язні совісті і стали основним джерелом органів для трансплантацій.

За даними десятирічного дослідження колишнього держсекретаря Канади з Азійсько-тихоокеанському регіону Девіда Кілгура і міжнародного адвоката Девіда Мейтаса, а також журналіста Ітана Гутмана, що опублікували в 2016 році спільний звіт «Криваве видаляння органів. Бійня», починаючи з 2000 року, в КНР щорічно проводилося від 60 000 до 100 000 операцій з трансплантації. Більша частина жертв - це послідовники Фалуньгун, які є найчисленнішою групою в'язнів совісті, а також тибетці, уйгури, християни домашніх церков.
 
Організація DAFOH у 2016 році була номінована на здобуття Нобелівської премії миру за діяльність, спрямовану на зростання інформованості про неетичні методи трансплантації органів у Китаї та інших регіонах світу.
 
DAFOH має намір і далі збирати підписи. Ви можете поставити підпис тут: https://dafoh.org/petition-to-the-united-nations/  .
 
У 2016 році Європарламент ухвалив декларацію 048/2016, що закликає припинити видаляння органів у в'язнів совісті в Китаї.
 
Того ж року палата представників Конгресу США ухвалила резолюцію 343, яка також закликає покінчити з практикою примусового вилучення органів у послідовників Фалуньгун у Китаї.
 
З недавнього часу усе міжнародне співтовариство звернуло серйозну увагу на цей злочин. Інформація про нього була опублікована в таких великих виданнях, як Le Figaro, CNN, The Times, Daily Mail, The Globe and Mail, National Post і The Independent.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/11607 | Переглядів: 73Дата публікації: 15:33 20.11.2017