Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
На Куп`янщині під час пожежі загинув чоловік
На Куп`янщині під час пожежі загинув чоловік

Поділитися новиною:

На Куп`янщині під час пожежі загинув чоловік

Шановні громадяни! Будьте обережні!

Пожежа в житловому будинку у місті Куп’янськ по вулиці Українська сталася за попередніми даними,внаслідок необережного поводження з вогнем під час паління.

Повідомлення про подію надійшло до чергової частини Куп’янського відділу поліції вчора о 07:20 з Державної служби надзвичайних ситуацій.

Після ліквідації пожежі в будинку було виявлено тіло 56 – річного чоловіка. Співробітники поліції встановили, що за життя чоловік зловживав спиртними напоями. 

Факт події внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Причини пожеж майже завжди пов’язані з діяльністю людини і в більшості випадків залежать від того, наскільки точно вона дотримується всіх вимог безпеки.

Чималу загрозу становлять курці. Крім того, що паління шкодить здоров’ю самих любителів тютюну й оточуючих, яких лікарі звуть пасивними курцями, воно нерідко стає причиною пожеж та загорянь у житлі, а якщо палити разом з розпиттям спиртних напоїв, біда рано чи пізно неминуча. Статистика свідчить, що 75 % усіх загиблих і травмованих у вогні – особи, що перебували у стані алкогольного сп’яніння.

Будьте обережні.

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/11676 | Переглядів: 68Дата публікації: 08:55 28.11.2017