Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ НАГАДУЄ ПРО ЗАГАЛЬНОДОСТУПНІ КНОПКИ ТЕРМІНОВОГО ВИКЛИКУ ПОЛІЦІЇ
ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ НАГАДУЄ ПРО ЗАГАЛЬНОДОСТУПНІ КНОПКИ ТЕРМІНОВОГО ВИКЛИКУ ПОЛІЦІЇ

Поділитися новиною:

ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ НАГАДУЄ ПРО ЗАГАЛЬНОДОСТУПНІ КНОПКИ ТЕРМІНОВОГО ВИКЛИКУ ПОЛІЦІЇ


Сьогоднішній стан вуличної злочинності потребує від поліції впровадження ефективних форм захисту людини від кримінальних посягань. Однією з таких реальних практик безпеки є кнопка тривожної сигналізації поліції охорони.

Якщо ви стали свідком або жертвою злочину, ні в якому разі не втрачайте самоконтроль і негайно телефонуйте в поліцію. Якщо ж можливості здійснити телефонний дзвінок немає, - уважно озирніться навколо. Ймовірно, що ви перебуваєте зовсім поруч із об’єктом, на якому встановлена кнопка тривожної сигналізації поліції охорони.

- На Харківщині функціонують 869 таких кнопок, 610 з них знаходяться в Харкові, решта 259 - на території області, - повідомив начальник відділу моніторингу Управління поліції охорони в Харківській області Дмитро Дрокін. - Знайти їх досить просто. На об'єктах, де така «тривожка» є в наявності, розміщена наклейка «Терміновий виклик поліції». Зверніться до співробітника даної установи з проханням натиснути кнопку і вже через кілька хвилин до вас на допомогу приїде озброєна група реагування поліції охорони. Всього по місту і області працює 28 таких екіпажів.

З початку року групами реагування поліції охорони Харкова і області здійснено 76 тисяч виїздів. Це спрацювання охоронної та тривожної сигналізації, повідомлення по лінії «102», виклики по телефонному дзвінку. Попереджено 495 правопорушень, затримано і доставлено у відділи поліції більше 500 підозрюваних.

Своєчасне натискання загальнодоступної «тривожки» допомагає затримати правопорушника в лічені хвилини. Для жертви головне не розгубитися, запам'ятати його прикмети і оперативно скористатися безкоштовною послугою «терміновий виклик поліції».

Обладнання людних місць кнопками виклику поліції охорони - не піар-акція. Таким чином поліція охорони приймає активну участь в профілактиці вуличної злочинності. Більшість кнопок встановлені в магазинах, аптеках, пунктах обміну валют, .... Як правило, вони працюють цілодобово. Список адрес, де на Харківщині встановлені кнопки термінового виклику поліції, є на сайті Департаменту поліції охорони - https://www.guard.np.gov.ua/harkivska-oblast.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/11695 | Переглядів: 90Дата публікації: 10:20 30.11.2017