Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ НАГАДУЄ ПРО ЗАГАЛЬНОДОСТУПНІ КНОПКИ ТЕРМІНОВОГО ВИКЛИКУ ПОЛІЦІЇ
ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ НАГАДУЄ ПРО ЗАГАЛЬНОДОСТУПНІ КНОПКИ ТЕРМІНОВОГО ВИКЛИКУ ПОЛІЦІЇ

Поділитися новиною:

ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ НАГАДУЄ ПРО ЗАГАЛЬНОДОСТУПНІ КНОПКИ ТЕРМІНОВОГО ВИКЛИКУ ПОЛІЦІЇ


Сьогоднішній стан вуличної злочинності потребує від поліції впровадження ефективних форм захисту людини від кримінальних посягань. Однією з таких реальних практик безпеки є кнопка тривожної сигналізації поліції охорони.

Якщо ви стали свідком або жертвою злочину, ні в якому разі не втрачайте самоконтроль і негайно телефонуйте в поліцію. Якщо ж можливості здійснити телефонний дзвінок немає, - уважно озирніться навколо. Ймовірно, що ви перебуваєте зовсім поруч із об’єктом, на якому встановлена кнопка тривожної сигналізації поліції охорони.

- На Харківщині функціонують 869 таких кнопок, 610 з них знаходяться в Харкові, решта 259 - на території області, - повідомив начальник відділу моніторингу Управління поліції охорони в Харківській області Дмитро Дрокін. - Знайти їх досить просто. На об'єктах, де така «тривожка» є в наявності, розміщена наклейка «Терміновий виклик поліції». Зверніться до співробітника даної установи з проханням натиснути кнопку і вже через кілька хвилин до вас на допомогу приїде озброєна група реагування поліції охорони. Всього по місту і області працює 28 таких екіпажів.

З початку року групами реагування поліції охорони Харкова і області здійснено 76 тисяч виїздів. Це спрацювання охоронної та тривожної сигналізації, повідомлення по лінії «102», виклики по телефонному дзвінку. Попереджено 495 правопорушень, затримано і доставлено у відділи поліції більше 500 підозрюваних.

Своєчасне натискання загальнодоступної «тривожки» допомагає затримати правопорушника в лічені хвилини. Для жертви головне не розгубитися, запам'ятати його прикмети і оперативно скористатися безкоштовною послугою «терміновий виклик поліції».

Обладнання людних місць кнопками виклику поліції охорони - не піар-акція. Таким чином поліція охорони приймає активну участь в профілактиці вуличної злочинності. Більшість кнопок встановлені в магазинах, аптеках, пунктах обміну валют, .... Як правило, вони працюють цілодобово. Список адрес, де на Харківщині встановлені кнопки термінового виклику поліції, є на сайті Департаменту поліції охорони - https://www.guard.np.gov.ua/harkivska-oblast.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/11695 | Переглядів: 29Дата публікації: 10:20 30.11.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано