Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Правоохоронці Харківщини проводять профілактичні бесіди та лекції з учнями
Правоохоронці Харківщини проводять профілактичні бесіди та лекції з учнями

Поділитися новиною:

Правоохоронці Харківщини проводять профілактичні бесіди та лекції з учнями

Співробітники  поліції  Куп’янського ВП в рамках Всеукраїнського Тижня права провели профілактичну бесіду з учнями 8-11 класів Куп’янської гімназії № 2. Основними темами були: «Обераємо життя без наркотиків» та чотирилапий помічник.

Начальник сектору превенції патрульної поліції Дворічанського відділення поліції Куп’янського ВП майор поліції Раубе Юлія Віталіївна ознайомила підлітків з основними вимогами Кримінального та Адміністративного кодексів, які стосуються відповідальності неповнолітніх, нагадала, що за будь-яке порушення закону передбачена відповідальність як особисто неповнолітніх, так і їхніх батьків

Юлія Віталіївна розповіла про наслідки прийому наркотичних засобів, про те, що вже після першої прийнятої дози повернутися до повноцінного життя дуже складно та звернула увагу на відповідальності за збереження, перевезення та розповсюдження наркотичних засобів. Також наголосила один хибний крок може скалічити все життя і що будівником свого майбутнього, насамперед, є кожен з них.

Цікаву зустріч продовжив молодший кінолог Куп’янського ВП сержант поліції Пічка Геннадію Геннадійовичу.

Він розповів дітлахам про специфіку роботи їхніх чотирилапих помічників та як відбуваються тренування. Найбільш захоплюючою частиною програми став показовий виступ службової собаки  по кличці «Річард», яка знаходила приховані речі,  виконувала різноманітні команди.

По закінченню лекції учні взяли активну участь в обговоренні актуальної теми, задавали безліч питань співробітникам поліції.

Керівництво гімназії  висловили щиру вдячність за плідну працю та вручили подяку.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/11749 | Переглядів: 131Дата публікації: 16:21 05.12.2017