Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Реалізація неліцензійної піротехніки та її використання карається законом
Реалізація неліцензійної піротехніки та її використання карається законом

Поділитися новиною:

Реалізація неліцензійної піротехніки та її використання карається законом

Напередодні та протягом новорічних і різдвяних свят збільшуються випадки травмування громадян внаслідок необережного поводження з піротехнічними засобами.

Працівниками поліції постійно проводяться заходи, спрямовані на припинення порушень торгівлі піротехнічними засобами. Тому, в період з 28 грудня до 15 січня поліцейськими планується проведення профілактичних рейдів з метою попередження нещасних випадків із застосуванням піротехнічних виробів на території міста Куп`янськ, (Дворічанського, Шевченківського та Куп`янського) районів, а також виявлення фактів порушень порядку зберігання, перевезення, продажу та використання піротехнічних засобів

Під час заходів будуть відпрацьовуватися місця стихійної торгівлі, ринки і торговельні майданчики. Проводитимуться профілактичні бесіди в загальноосвітніх закладах серед дітей щодо дотримання ними правил особистої безпеки та заборони використання піротехніки, недопущення порушень правил пожежної безпеки.

У разі виявлення порушень під час зберігання, перевезення та реалізації піротехнічних виробів до винних осіб будуть застосовуватися заходи, передбачені ст. 195-6 (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів) КУпАП. Санкція даної статті передбачає накладення штрафу у розмірі від тридцяти п'яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (595-1020 гривень) з подальшим вилученням піротехнічної продукції.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/11855 | Переглядів: 68Дата публікації: 16:21 18.12.2017