Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!
ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!

Поділитися новиною:

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!

Поліція Куп`янщини звертається до водіїв з проханням під час ускладнення погодних умов бути особливо уважними та обережними, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху, особливо швидкісного режиму, безпечної дистанції та правил маневрування.

За інформацією Гідрометцентру найближчими днями очікується погіршення погодних умов - опади, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, вночі зниження температури повітря.

Шановні водії, просимо вас по можливості обмежити рух по  місту та за його межами, звернути увагу на стан гуми та її сезонність. Не забувайте стежити за повідомленнями щодо стану проїзду дорогами України.

Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, не полінуйтеся зателефонувати за номером «102» або повідомити аварійні служби.

Також звертаємось з проханням до пішоходів. В умовах недостатньої видимості переходити дорогу виключно у встановлених для цього місцях. Рухаючись по тротуарам, не проходити близько від багатоповерхівок, звертати увагу на стан дороги, дивитися вгору, аби не потрапити під зсуви снігу, дерева, нависаючі дроти під напругою.

Будьте гранично уважними та обережними! Бережіть своє життя та життя інших учасників дорожнього руху .

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/11925 | Переглядів: 61Дата публікації: 08:23 26.12.2017