Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Аналіз діяльності Дворічанського відділення поліцї Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області за 12 місяців 2017 року
Аналіз діяльності Дворічанського відділення поліцї Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області за 12 місяців 2017 року

Поділитися новиною:

Аналіз діяльності Дворічанського відділення поліцї Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області за 12 місяців 2017 року

За 12 місяців 2017 року до Дворічанського ВП Куп’янського ВП надійшло 1908 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, з них 439 зареєстровано до ЄРДР, по 129 – складено матеріали про адмінправопорушення.

Черговою частиною відділення поліції здійснюється реєстрація всіх без виключення звернень громадян, за кожним з них проводяться перевірки та приймаються рішення, про що інформується заявник. З метою попередження та розкриття кримінальних правопорушень, керівництвом Дворічанського ВП забезпечено патрулювання території обслуговування, профілактичні відпрацювання території, раніше судимих осіб та осіб, що знаходяться під наглядом.

За адміністративні правопорушення складено 1147 адміністративних протоколів, з яких за насильство в сім’ї – 74.

З метою охорони громадського порядку та безпеки громадян регулярно проводяться зустрічі керівника відділення з представниками засобів масової інформації з питань висвітлення практики боротьби зі злочинністю та правопорушеннями в районі. Щомісяця проводяться підсумки діяльності роботи Дворічанського ВП, в ході яких аналізується кількість та поширеність різних видів злочинів проти життя, здоров’я, честі та гідності особи, її власності в районі, а також причини і умови, які сприяють їх вчиненню.

Постійно разом зі службою у справах дітей Дворічанської РДА проводяться заходи щодо виявлення та взяття на облік дітей, молоді та сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, які жебракують, вчиняють правопорушення або стали жертвами злочинної діяльності дорослих, надання таким особам необхідної допомоги.  Забезпечено систематичну перевірку умов утримання та виховання в них неповнолітніх, надання таким сім’ям допомоги. Забезпечено своєчасне виявлення та ведення обліку дорослих осіб, які втягують неповнолітніх і молодь у злочинну діяльність. Протягом 2017 року дорослі особи на облік не потрапляли. Здійснюються заходи щодо соціальної, правової та психологічної підтримки неповнолітніх та молоді, які повернулися із місць позбавлення волі та навчальних закладів соціальної реабілітації. Проводяться заходи по виявленню неповнолітніх, які перебувають у розшуку, схильних до бродяжництва, жебрацтва та правопорушень, також  в учбових заклада постійно проводяться бесіди та лекції з учнями з питань пропаганди здорового способу життя, правової освіти, запобігання негативним проявам в їх середовищі, необхідності дотримання правил дорожнього руху та інше.

Постійно проводяться зустрічі дільничними офіцерами поліції з органами самоврядування з питань стану забезпечення правопорядку, з’ясування факторів, що турбують населення та визначення заходів щодо забезпечення безпеки громадян.

 

Т.в.о. начальника Дворічанського ВП

Куп'янського ВП ГУ НП в Харківській області                                                                                                                         майор поліції                                                                                            К.П. Овчієв

 

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/12061 | Переглядів: 137Дата публікації: 15:26 12.01.2018