Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Поліція дбає про безпеку громадян!
Поліція дбає про безпеку громадян!

Поділитися новиною:

Поліція дбає про безпеку громадян!

Так 14 березня поточного року старший інспектор дорожнього нагляду Андрій Зайцев зустрівся з керівниками, які надають послуги з перевезень пасажирів та організованих груп дітей.

В ході проведення бесід поліцейський надав  роз’яснення щодо змін та доповнень в Закон України до «Правил дорожнього руху», які передбачають надання переваги в русі нерегульованих перехрестях,  зменшення максимально дозволеної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год.

Правоохоронці Куп`янщини нагадують про необхідність неухильного дотримання Правил дорожнього руху та звертаються до водіїв з проханням бути максимально уважними та обережними під час руху в несприятливих погодних умовах, неухильно дотримуватися швидкісного режиму, безпечної дистанції та правил маневрування. 
В умовах снігопаду необхідно вмикати ближнє світло фар (чи протитуманні фари), з особливою обережністю рухатися по мостах та естакадах, відмовитися від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть призвести до створення аварійних ситуацій. Якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово, а при зупинці включайте аварійну світлову сигналізацію.

Пам'ятайте, від кожного з вас залежить безпечний рух на дорогах, життя інших людей та ваше власне!

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/12648 | Переглядів: 81Дата публікації: 10:28 15.03.2018