Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
ІНФОРМАЦІЯ!
ІНФОРМАЦІЯ!

Поділитися новиною:

ІНФОРМАЦІЯ!

Шановні громадяни!

Робота Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області спрямована на виконання покладених на поліцію завдань та функцій щодо забезпечення публічної безпеки та порядку, охорону прав і свобод людини, інтересів суспільства та держави, протидії злочинністю, надання послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують допомоги.

В результаті вжитих заходів значна кількість злочинів, зареєстрованих на території обслуговування розкрита, але в той же час, на території міста Куп’янськ (в тому числі с. Ківшарівка та с. Куп’янськ – Вузловий) протягом як минулого так і поточного року продовжують вчинятись кримінальні правопорушення (перш за все крадіжки, угони, грабежі, ДТП, хуліганства).

В сучасних умовах, значну роль в попередженні та розкритті кримінальних правопорушень (перш за все тих, що вчиняються в громадських місцях, на вулиці), порушень громадського порядку, правил дорожнього руху відіграє розгалужена система відео спостереження, яка дозволяє оперативно реагувати на протиправні дії, встановлювати особи правопорушників та в подальшому служить доказами в суді.

На жаль, в теперішній час, територія міста не належним чином забезпечені камерами відео спостереження, що не дозволяє в повному обсязі забезпечити охорону прав і свобод громадян, належне реагування на правопорушення та їх розкриття.

Законом України «Про Національну поліцію», Законом України «Про місцеве самоврядування України» передбачена взаємодія поліції та органів місцевого самоврядування в сфері охорони правопорядку, охорони прав і свобод громадян. На виконання цього, Куп’янською міською радою була затверджена міська Комплексна програма профілактики та протидії злочинності «Безпечне місто на 2018 – 2019 роки» (рішення № 766 – VII від 07.03.2018), якою, в тому числі, передбачено встановлення системи відео фіксації на території міста, але у зв’язку з обмеженістю бюджету міста, виділених грошових коштів недостатньо для перекриття всіх криміногенних ділянок.

З метою покращення криміногенної ситуації на території обслуговування, усуненні причин і умов, що негативно впливають на неї, покращення стану профілактики, запобіганню та розкриття крадіжок, хуліганств, грабежів, ДТП, угонів, порушень правил дорожнього руху, забезпечення їх фіксації, звертаємось до підприємців та мешканців міста з пропозицією встановлення власних камер відео спостереження та підключення їх до спільної системи міста.

Якщо Вас зацікавила вказана інформація та з пропозиціями Ви можете звертатись на сайт ВП , а також за тел. 0668423243

   З повагою, 

    начальник ВП                                                                           О.М. Долженко

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/12681 | Переглядів: 80Дата публікації: 10:56 19.03.2018