Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
«Ближче до населення»
«Ближче до населення»

Поділитися новиною:

«Ближче до населення»

На території Куп’янського району постійно проводяться заходи, направлені на поліпшення тісної взаємодії з населенням, укріплення довіри людей до міліції, з метою обговорення з громадянами проблем та їх вирішення.


 

Упродовж поточного року дільничні інспектори міліції із залученням членів громадських формувань відвідали близько 300  помешкань, де особливу увагу приділили особам  похилого віку та особам, які знаходяться під наглядом.

Під час бесіди було обговорено проблемні питання, які виникають у повсякденному житті мешканців району, а саме:, недопущення протиправних посягань щодо осіб похилого віку, попередження шахрайств відносно них. Також додатково проведена індивідуально-попереджувальна робота з особами, схильними до вчинення насильства в сім’ї та піднаглядними,   щодо профілактики та виявлення кримінальних правопорушень пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів .

Це один із заходів, коли дільничні інспектори обходять усі без виключення будинки на своїй ділянці, спілкуються з кожним жителем і роздають візитні картки, в яких вказані графіки прийому громадян і контактні телефони кожного дільничного, проводять профілактичні бесіди. Основне завдання – донести інформацію до кожної людини.

Крім цього правоохоронці прозвітували про стан правопорядку на території обслуговування та виконану ними роботу. Уважно вислухали пропозиції та побажання від громадян.

Міліціонери і надалі планують проводити профілактичні заходи.

Т.в.о начальника Куп’янського МВ

полковник міліції                                                                   О.М. Долженко

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6177 | Переглядів: 144Дата публікації: 11:56 23.06.2014