Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Куп`янські правоохоронці дбають про безпеку переселенців!
Куп`янські правоохоронці дбають про безпеку переселенців!

Поділитися новиною:

Куп`янські правоохоронці дбають про безпеку переселенців!

На сьогоднішній день 478 переселенців із зони бойових дій Луганської та Донецької областей прибули на територію Куп’янського і Дворічанського районів. Частина із них проживає у співчуваючих осіб, а 105 переселенців мешкають у оздоровчому таборі «Промітей», який межує з дитячим табором «Сосновий». Території таборів постійно знаходяться під контролем, працівники патрульної служби цілодобово забезпечують охорону громадського порядку.

Також двічі на тиждень начальник міськвідділу Олександр Долженко особисто відвідує і спілкується з мешканцями, які прибули на територію району з інших областей. З’ясовує загальні проблеми та надає відповіді на хвилюючи їх питання.

Крім цього дільничні інспектори міліції, щодня обходять усі без виключення будинки на своїй ділянці, де мешкають переселенці. Поспілкувавшись  з кожним вони вручають візитні картки, в яких вказано контактний телефон  дільничного та чергової частини Куп’янського МВ.

В рамках проведення загальнодержавної профілактичної операції «Літо-2014» начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей майор міліції Юлія Раубе завітала до дітлахів, які прибули до нас і мешкаю у таборі. Діти дуже привітно зустріли Юлію Віталіївну. Вона провела з дітьми профілактичні бесіди щодо попередження нещасних випадків під час перебування у таборі, розповіла про правила поведінки у літній період під час відвідування водойому та лісних масивів. Також. Щоб якось порадувати дітей вона подарувала дітлахам настільну гру «Пригоди у країні «Здоровляндії», яка сприяє набуттю ними комплексу знать щодо здорового способу життя, формування у дітей навичок відповідальної поведінки щодо власного життя, допомагає усвідомити його важливість та цінність,  а також замислитись над причинами та наслідками ризикової поведінки. Юлія Раубе розповіла про правила гри та на прохання дітей прийняла і ній участь.

Начальник СКМСД також поспілкувалася зі старшим поколінням, поцікавилася побутовими проблемами, відповіла на запитання якими цікавилися переселенці.

Всі подякували працівникові міліції за подарунок та дружній візит.

 

Начальник Куп’янського МВ

полковник міліції                                                                      О.М. Долженко

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6231 | Переглядів: 126Дата публікації: 11:49 23.07.2014