Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Кадри вирішують усе!
Кадри вирішують усе!

Поділитися новиною:

Кадри вирішують усе!

29 липня працівники кадрового забезпечення МВС України відзначають своє професійне свято.

Основними напрямками роботи кадрового забезпечення є добір та підготовка кадрів для органів внутрішніх справ, регулювання процесу кадрових переміщень, порядок присвоєння спеціальних звань.

Вибір професії – важливий і відповідальний крок в житті кожної людини,- зазначив начальник СКЗ Куп’янського МВ Олександр Сіняєв - тому головним завданням працівника кадрів є доведення до молоді специфіки проходження служби в міліції та вивчення особистісних якостей майбутнього фахівця.

Як керівник підрозділу, він значну увагу приділяє особовому складу, навчає молодих співробітників стрільбам та закріпленням їх знань, виступає з лекціями в учбових закладах міста, проводить індивідуальні бесіди з юнаками та їх батьками. Знаходячись на даній посаді вже дев’ять років Олександр Миколайович завжди приймає активну участь у житті райвідділу, відвідує дітей-сиріт школи - інтернат, надає допомогу сім'ям співробітників, які загинули під час виконання службових обов'язків, постійно підтримує зв'язок з «Ветеранською радою» Куп’янського МВ.

Значну частину свого часу він приділяє роботі, а вільні години завжди проводить в колі своєї родини.

Вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, достатку та злагоди у ваших родинах, духовного піднесення на довгі роки та успіхів у роботі. Нехай професійне свято додасть вам натхнення та невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності на благо нашої держави. І нехай ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях громадян.

 

Начальника Куп`янського МВ                             О.М. Долженко

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6241 | Переглядів: 132Дата публікації: 04:52 29.07.2014