Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
На Куп′янщині правоохоронці виявили наркотики у місцевого мешканця
На Куп′янщині правоохоронці виявили наркотики у місцевого мешканця

Поділитися новиною:

На Куп′янщині правоохоронці виявили наркотики у місцевого мешканця

На днях дільничними інспекторами міліції спільно з командиром ППСМ під час патрулювання та проведення по дворового обходу, на одній із вулиць села Дворічна був зупинений чоловік , який видався правоохоронцям підозрілим та мав нестійку ходу.

 

Під час огляду речей  34- річного місцевого мешканця, які він видав добровільно, працівниками міліції в металевому бідончику було виявлено та вилучено медичний шприц 10 мл в якому знаходилась прозора речовина об’ємом 7мл та близько 200 грамів речовини коричневого кольору рослинного походження в вологому стані схожу на мак. Як пояснив чоловік, дана рідина  - є наркотичною речовиною, яку він приготував для власного вживання.

Вилучене направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУМВС в Харківській області.

Слідчим відділом Куп′янського міськвідділу порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6257 | Переглядів: 88Дата публікації: 10:25 05.08.2014