Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ КУПЯНСЬКОГО та ДВОРІЧАНСЬКОГО РАЙОНІВ
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ КУПЯНСЬКОГО та ДВОРІЧАНСЬКОГО РАЙОНІВ

Поділитися новиною:

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ КУПЯНСЬКОГО та ДВОРІЧАНСЬКОГО РАЙОНІВ

Обережно шахраї!

Куп'янський міський відділ міліції звертається до Вас з інформацією про те, що відносно громадян почастішали випадки скоєння такого роду злочину, як шахрайство, під час якого громадянину дзвонить на мобільний телефон невідома особа яка представляється співробітником міліції чи іншого правоохоронного органу (СБУ, прокуратури та інше) та під час дзвінка говорить про начебто затримання близької особи за скоєння злочину і можливість не притягнення її до відповідальності за грошову винагороду, яку пропонують перерахувати через банківські термінали на вказаний номер банківського рахунку, або передати довіреній особі.

На днях Куп’янським МВ був зареєстрований ще один факт шахрайства. До мешканки міста Куп’янськ, на мобільний телефон зателефонував невідомий, представившись працівником міліції він повідомив, що її син знаходиться в міліції і щоб уникнути кримінальної відповідальності потрібно перерахувати гроші в сумі 10 000 грн. через банківський термінал на вказаний електронний рахунок. Жінка гроші перерахувала і потім з’ясувала, що з сином все гаразд і  до міліції він не доставлявся.

Для недопущення даного злочину пропонується:

 - якщо є можливість обов’язково зателефонуйте близької особі, яку начебто затримали;

  - намагатися особисто поспілкуватися з близькою особою, при цьому запитати про особисті факти життя, які відомі тільки вам обом;

 - під час бесіди з нібито   «співробітником правоохоронних органів» запитати посаду, Ф.І.О., назву та розташування відділу міліції, прокуратури, СБУ;

 - під час телефонних дзвінків та звернень з вимогою перерахування грошових коштів під різними приводами негайно повідомляти про ці факти в міліцію.

- ні в якому разі не перераховуйте грошові кошти по стороннім особам.   

 Якщо дійсно вашим близьким скоєно злочин, то цей факт буде негайно зареєстрований в єдиному реєстрі досудового розслідування відповідно до законодавства України.

 З усіх питань Ви завжди можете звернутися до чергової частини Куп’янського МВ.

Куп’янський МВ: 5-33-44;

Ківшарівський ВМ: 6-46-02;

Дворічанський ВМ: 7-66-31.

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6289 | Переглядів: 118Дата публікації: 15:12 21.08.2014