Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


«Куп’янський МВ підвів підсумки роботи за 8 місяців»
«Куп’янський МВ підвів підсумки роботи за 8 місяців»

Поділитися новиною:

«Куп’янський МВ підвів підсумки роботи за 8 місяців»

03 вересня 2014 року у залі нарад Куп’янського МВ була проведена оперативна нарада за підсумками роботи Куп’янського МВ за 8 місяців поточного року та розглянуті проблемні питання в діяльності міліції. На нараді були присутні: куратор МВ заступник начальника УКР полковник міліції Лобунець Олег Ігорович, начальник Куп’янського МВ Головного Управління МВС України в Харківській області полковник міліції Долженко Олександр Миколайович та особовий склад Куп’янського МВ.

Під час проведення наради начальник Куп’янського МВ Олександр Миколайович зупинився на дотриманні дисципліни та законності, ефективному розслідуванні кримінальних проваджень та взаємодії слідчих з оперативними підрозділами, розглянув проблемні питання, щодо недостатнього попередження та розкриття шахрайств працівниками служб, та неповне розкриття зґвалтування - яке призвело до погіршення оцінок міськвідділу.

В.о заступника начальника майором міліції Турбою  Артемом Леонідовичем було доведено, до особового складу, про результати оперативно-службової діяльності за вісім місяців та початок проведення занять в системі службової підготовки з вивчення КПК та КК України з використанням практичних навичок.

Перший заступник начальника – начальник СВ підполковник міліції Кашуба Андрій Олександрович доповів про результати роботи слідчого відділу та наявних недоліків в роботі. В першу чергу зазначив про відсутність взаємодії прокуратури, щодо підписання матеріалів. Також були розглянуті проблемні питання стосовно виїзду слідчо-оперативної групи, та неякісний збір матеріалів.

Наступним доповідав в.о. заступника начальника – начальник МГБ майор міліції Чернишов Сергій Миколайович, який розповів про результати роботи МГБ та про наявність проблемних питань, щодо виставлення Ф.1.

Начальником СДСБЕЗ майором міліції Григоровим Сергієм Леонідовичем висвітлено проблему про відсутність по лінії економіки виявлених матеріалів зі збитком  в сумі  ста тисяч і більше.

Також на нараді висвітлені питання роботи СКР та сектору БНОН.

На завершення наради начальник Куп’янського МВ Олександр Миколайович звернув увагу начальників підрозділів - на контроль за підлеглими під час служби та в неробочий час, сумлінного виконання  правоохоронцями своїх службових обов’язків, покращення збору матеріалів та виконавчої дисципліни працівників.

 

Начальник Куп’янського МВ

полковник міліції                                                                      О.М. Долженко

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6310 | Переглядів: 133Дата публікації: 08:21 08.09.2014
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Опитування
Як Ви оцінюєте діяльність працівників поліції:

Достатньо добре

Задоволений

Скоріш задоволений

Скоріш не задоволений

Не задоволений


Чи довіряєте Ви співробітникам Куп’янського відділу поліції:

ТАК

НІ


Що на Вашу думку треба поліпшити в діяльності поліції:

Якість розгляду звернень громадян

Ставлення працівників до громадян (ввічливість, тактовність)

Бажання поліцейських допомогти, уважність

Швидкість реагування на заяви та повідомлення

Все влаштовує

Інше


Чи задоволені Ви роботою поліції під час виклику і первинного контакту на місці події:

Задоволений

Незадоволений

Інше


Чи залишились Ви задоволені розглядом звернення та прийнятого по ньому рішення:

Задоволений

Скоріш задоволений

Скоріш не задоволений

Не задоволений

Інше


Результати опитувань