Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Вся правда про статтю в газеті «Наш город»
Вся правда про статтю в газеті «Наш город»

Поділитися новиною:

Вся правда про статтю в газеті «Наш город»

В газеті «Наш город» опубликована статья «Милиция – по звонку» яка викладає неповністю достовірні факти. 03.09.2014 до чергової частини Куп’янського МВ дійсно надійшло повідомлення, яке записано на архіваторі (всі повідомлення які надходять до чергової частити по телефону автоматично записуються на архіватор), від чергового в міськвиконкомі, про те, що біля міської ради зібралися невідомі люди та збирають гроші. Згідно Закону України «Про міліцію» кожне повідомлення яке надходить до чергової частини повинно бути перевірено слідчо-оперативною групою, та складений протокол огляду місця події згідно вимогам Кримінального кодексу України.

Отже згідно закону до адмінбудівлі  Куп’янської міської ради одразу виїхала слідчо-оперативна група в складі: 1 слідчий, 1 дільничний, 1 оперуповноважений, 1 експерт-криміналіст, 1 водій, а не 4 слідчих і не весь слідчий відділ - як написано в статті. Під час перевірки, був складений протокол огляду місця події та встановлено, що біля приміщення Куп’янської міської ради проводиться благодійний захід, щодо збору коштів і речей на допомогу військовослужбовцям армії України. Також був опитаний організатор заходу, яка пояснила, - що даних захід має мирний характер та нею подавались відповідні документи до Управління юстиції, щодо реєстрації заходу.

Такі заходи перевірки є вкрай важливими, адже в наш час почастішали випадки шахрайства. Одним з найпопулярніших є дзвінки на мобільний телефон до рідних, під час якого невідома особа представляється співробітником міліції чи іншого правоохоронного органу (СБУ, прокуратури та інше) та говорить про начебто затримання близької особи за скоєння злочину і можливість не притягнення її до відповідальності за грошову винагороду, яку пропонують перерахувати через банківські термінали на вказаний номер банківського рахунку, або передати довіреній особі.

Ще один недостовірний факт – ігрові автомати. Працівниками міліції всі факти виявлення ігрових автоматів зареєстровані, та по ним відкриті кримінальні провадження за ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.

Для того щоб писати  в статті про не очищення рядів Куп’янської міліції від недбалих працівників, потрібно хоч поцікавитись у правоохоронців про надання такої інформації. Щоб пролити світло на цю оману, Куп’янський МВ надає інформацію, що з 1 січня 2014 року звільнено та переведено – 31 працівника.

Щоб уникнути в подальшому неправдивих публікацій та повного і об’єктивного висвітлення подій Куп’янський міський відділ просить Вас звертатися за офіційною  версією до міліції.

 

                                                                                   Видавнику газети «Наш город»

                                                                                   Івлевій О.Л.

                                                                                   м. Куп’янськ, вул. Леніна, 33/1

 

 

 

Шановна Ольга Леонідівна!

 

Куп’янський МВ ГУМВС України в Харківській області просить Вас опублікувати статтю – спростування на публікацію «Милиция - по звонку», адже вона заводить населення в оману щодо роботи правоохоронних органів. Та для висвітлення в подальшому толерантної, повної та об’єктивної інформації, яка пов’язана з міліцією – прошу звертатися до правоохоронців для отримання офіційної версії. Я з задоволенням відповім на всі Ваші запитання.

 

 

 

 

З повагою,

начальник Куп’янського МВ                                                   О.М. Долженко

 

 

 

 

 

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6327 | Переглядів: 113Дата публікації: 08:06 11.09.2014