Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Звернення до громадян!
Звернення до громадян!

Поділитися новиною:

Звернення до громадян!

Шановні громадяни!

 

Правоохоронці Куп`янщини, і вдень і вночі, знаходячись на блок постах чи в слідчо-оперативній групі сумлінно виконують свої службові обов’язки в місті та районі. Не рахуючись з нормами Трудового кодексу  працюють постійно понад норми і у вихідні та  святкові дні. У любій роботі є помилки, тільки той  хто нічого не робить - не помиляється.

Керівництвом Куп’янського МВ здійснюються заходи щодо мінімалізаціі помилок. При роботі в сьогоднішніх складних умовах дивує позиція деяких громадських діячів, які розповсюджують неправдиву інформацію, обливають брудом міліціонерів, а найгірше, звинувачують в правопорушеннях яких взагалі не було.

 

Так прикладом може бути викладена інформація в одній із місцевих газет, коли міліціонери виїхали за викликом, що невідомі збирають кошти. Але всьому місту було повідомлено, що міліція протидіє збиранню коштів на АТО. Та правоохоронці тільки перевіряли усне повідомлення від громадянина яке надійшло до чергової частини про проведення даного заходу.

Друга  ситуація, коли солдат в стані алкогольного сп’яніння  перевернув автомобіль «Урал» с продуктами харчування, де майже зіпсував усі продукти та технічне майно.

Або  останній випадок, коли міліціонери вилучили боєприпаси та холодну зброю у волонтера, який їхав в зону АТО і віз речі для армії, а активісти кричали чоловікові, щоб він казав що йому усе підкинули. Але ж Закон для всіх один і він має працювати. Тому: необхідно об’єктивно, правдиво надавати інформацію і висвітлювати подію. А якщо виникають запитання, завжди звертатися для надання офіційної інформації.

 

Начальник Куп`янського МВ

полковник міліції                                            О.М. Долженко 

 

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6333 | Переглядів: 127Дата публікації: 18:38 12.09.2014