Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Правоохоронці нагадують про правила захисту автотранспорту
Правоохоронці нагадують про правила захисту автотранспорту

Поділитися новиною:

Правоохоронці нагадують про правила захисту автотранспорту

Викрадення транспортного засобу – неприємна подія, з якою може зіткнутися кожен автовласник.

 

Працівники міліції звертаються до усіх громадян та нагадують про основні правила безпеки, які допоможуть вберегти транспорт від зловмисників.

Так, в першу чергу після придбання машини встановіть на неї сигналізацію. Якщо у вас є гараж, то залишайте на ніч своє авто тільки у ньому.

Ніколи не залишайте автівку на вулиці з незачиненими дверима, не тримайте на видному місці у салоні барсетки, документи, гроші, адже ці речі можуть привернути увагу сторонніх людей, які скористаються можливістю заволодіти ними.

Не саджайте до салону випадкових пасажирів та ні в якому разі не показуйте місця встановлення пристроїв проти викрадення та «секреток».

Виробіть у собі звичку, виходячи з автомобіля навіть на кілька секунд, обов'язково виймати ключі із замка запалювання, тим більше, коли в машині сидять сторонні люди. Також звичкою повинно стати закривання дверей на ключ, навіть коли відходиш від машини на кілька метрів. Не залишайте ключ від замка запалювання на СТО або у малознайомих осіб, що займаються приватним ремонтом автомобілів.

Також на теперішній час існує в мобільному зв’язку «Київстар» така послуга як «Маячок», за допомогою якого Ви завжди маєте можливість дізнаватися місцезнаходження вашого автотранспорту. Але для цього Вам потрібно придбати другий мобільний телефон та підшити його у салоні вашої автівки. Завдяки даній функції, якщо вже з Вами трапилася біда, Ви завжди можете відслідкувати перебування вашого автомобіля, а правоохоронці зможуть якнайшвидше повернути викрадене.


Як користуватись послугою «Маячок»?

Щоб скористатися послугою, треба додати телефонні номери абонентів, місцеположення яких ви хочете визначати до віртуального списку послуги (до 10 абонентів). Після того, як ви отримаєте підтвердження від цих абонентів, ви зможете відправляти запити на визначення їх місцеположення.

Крок 1. Додайте номер до списку абонентів, місцеположення яких ви хочете визначати:

*147*2*4*номер члена родини#

Наприклад:

*147*2*4*38067 ХХХХХХХ #

Увага! На мобільний телефон особи, яку Ви додаєте до списку членів родини надійде SMS-повідомлення із запитом про визначення місцеположення: «Абонент 38067ХХХХХХХ хоче визначити ваше місцезнаходження. Надішліть SMS на номер 5147 протягом 15 хв. з текстом ТАК (дозволити постійно), НІ (не дозволити)». Де 38067 ХХХХХХХ — номер вашого мобільного телефону.

Крок 2. Абонент, який отримав запит на визначення місцеположення має дозволити або заборонити вам визначати його місцеположення, відправивши SMS за коротким номером 5147.


Пам’ятайте, що найчастіше злодії відчиняють та обкрадають машини на ринках, поблизу супермаркетів, у дворах біля багатоповерхівок.

За останній час дев’яносто процентів викрадення автотранспорту трапляється із-за того , що самі власники залишають свої автівки без нагляду, чим і полегшують крадіям вчинити злочин.

Якщо ж біда все ж таки трапилась, то не гайте час на самостійний розшук, а терміново дзвоніть до міліції, адже чим швидше ви звернетеся по допомогу до кваліфікованих працівників, тим ймовірніше затримання викрадачів по гарячим слідам.

Начальник Куп’янського МВ                                                                                О.М. Долженко

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6357 | Переглядів: 124Дата публікації: 11:20 23.09.2014