Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


До уваги громадян!
До уваги громадян!

Поділитися новиною:

До уваги громадян!

Телефонні шахраї!

 

Працівники міліції ще раз дають поради, як не стати жертвою шахраїв.

Наприклад, якщо ви отримали дзвінок від «близького родича або знайомого» про те, що він потрапив у неприємну ситуацію і йому загрожує відкриття кримінального провадження і вас просять передати гроші начебто співробітнику правоохоронних органів для вирішення проблеми, задайте ряд прямих запитань. Вони повинні бути такими, відповіді на які знаєте тільки ви та ваш родич. Також для перевірки ви можете попросити описати свій зовнішній вигляд.

Якщо ви розмовляєте з нібито представником правоохоронних органів, запитайте, до якого органу внутрішніх справ доставлений родич, після чого перевірте інформацію, зателефонувавши до чергової частини.

Якщо розмова завершена, спробуйте зв'язатися з родичем або зателефонуйте його друзям, які можуть знати про його місцезнаходження.

Ні в якому разі не переводьте гроші на чужі рахунки, не називайте своєї адреси, куди можуть приїхати сумнівні люди, щоб забрати кошти. Пам’ятайте, що зловмисники користуються вашим розгубленим емоційним станом виключно у цілях наживи.

Працівники міліції закликають громадян бути уважними та пильними. Бережіть себе та своє майно!

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6361 | Переглядів: 70Дата публікації: 17:04 25.09.2014
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано