Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Правоохоронці нагадують про правила захисту автотранспорту
Правоохоронці нагадують про правила захисту автотранспорту

Поділитися новиною:

Правоохоронці нагадують про правила захисту автотранспорту

Викрадення транспортного засобу – неприємна подія, з якою може зіткнутися кожен автовласник.

 

Працівники міліції звертаються до усіх громадян та нагадують про основні правила безпеки, які допоможуть вберегти транспорт від зловмисників.

Так, в першу чергу після придбання машини встановіть на неї сигналізацію. Якщо у вас є гараж, то залишайте на ніч своє авто тільки у ньому.

Ніколи не залишайте автівку на вулиці з незачиненими дверима, не тримайте на видному місці у салоні барсетки, документи, гроші, адже ці речі можуть привернути увагу сторонніх людей, які скористаються можливістю заволодіти ними.

Не саджайте до салону випадкових пасажирів та ні в якому разі не показуйте місця встановлення пристроїв проти викрадення та «секреток».

Виробіть у собі звичку, виходячи з автомобіля навіть на кілька секунд, обов'язково виймати ключі із замка запалювання, тим більше, коли в машині сидять сторонні люди. Також звичкою повинно стати закривання дверей на ключ, навіть коли відходиш від машини на кілька метрів. Не залишайте ключ від замка запалювання на СТО або у малознайомих осіб, що займаються приватним ремонтом автомобілів.

Також на теперішній час існує в мобільному зв’язку «Київстар» така послуга як «Маячок», за допомогою якого Ви завжди маєте можливість дізнаватися місцезнаходження вашого автотранспорту. Але для цього Вам потрібно придбати другий мобільний телефон та підшити його у салоні вашої автівки. Завдяки даній функції, якщо вже з Вами трапилася біда, Ви завжди можете відслідкувати перебування вашого автомобіля, а правоохоронці зможуть якнайшвидше повернути викрадене.

За останній час дев’яносто процентів викрадення автотранспорту трапляється із-за того , що самі власники залишають свої автівки без нагляду, чим і полегшують крадіям вчинити злочин.

Якщо ж біда все ж таки трапилась, то не гайте час на самостійний розшук, а терміново дзвоніть до міліції, адже чим швидше ви звернетеся по допомогу до кваліфікованих працівників, тим ймовірніше затримання викрадачів по гарячим слідам.

Т.в.о.начальника Куп’янського МВ                                                 І.В. Лаптєв

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6380 | Переглядів: 136Дата публікації: 09:03 08.10.2014