Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


«Куп’янський МВ підвів підсумки роботи за 9 місяців»
«Куп’янський МВ підвів підсумки роботи за 9 місяців»

Поділитися новиною:

«Куп’янський МВ підвів підсумки роботи за 9 місяців»

10 жовтня 2014 року у залі нарад Куп’янського МВ була проведена оперативна нарада за підсумками роботи Куп’янського МВ за 9 місяців поточного року та розглянуті проблемні питання в діяльності міліції. На нараді були присутні: куратор МВ полковник міліції Хоменко А.М., т.в.о. начальника Куп’янського МВ Головного Управління МВС України в Харківській області підполковник міліції Лаптєв І.В та особовий склад Куп’янського МВ.


 

Робота Куп’янського МВ ГУМВС України  в Харківській області спрямована на виконання покладених на міліцію завдань та функцій щодо боротьби зі злочинністю, забезпечення громадського порядку та безпеки громадян. Вказані завдання вирішувались шляхом формування якісного складу кадрів МВ, налагодження взаємодії між  підрозділами відділу, іншими правоохоронними органами, органами державної виконавчої влади і органами  місцевого самоврядування, удосконалення роботи чергової частини, технічного оснащення нарядів, які реагують на повідомлення про злочини, підвищення майстерності оперативно-розшукової діяльності, впровадження інформаційних технологій і технічних засобів у розкритті злочинів.

За дев’ять  місяців поточного року до чергових частин Куп’янського МВ надійшло 5213  заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.

         У звітному періоді серед зареєстрованих кримінальних правопорушень тяжких злочинів  зареєстровано 180, скоєно 7 умисних вбивств, всі злочини розкриті. 2 тяжких тілесних ушкодження, особи встановлені, 19 грабежів, з них про підозру повідомлено по 18 злочинам, 345 крадіжок, 106 фактів шахрайства, 10 незаконних заволодінь транспортними засобами, з них про підозру повідомлено за 9 кримінальними правопорушеннями, 16 фактів хуліганства,

         За звітний період поточного року виявлено 16  фактів незаконного обігу зброї, порушені кримінальні справи за ст. 263 КК України.

          За 9 місяців поточного року повідомлено про підозру за 33 злочинами по лінії економіки. З зареєстрованих 9 злочин у бюджетній сфері, 2 злочини за фактами хабарництва, 6 злочинів в сфері службової діяльності, 1 в органах влади, 7 за  ст. 191 КК України, 11 тяжких

Стан охорони громадського порядку та забезпечення безпеки громадян.

За дев’ять місяців 2014 року у громадських місцях було скоєно  61 кримінальне правопорушення, у тому числі 44 на вулицях. У стані алкогольного сп’яніння скоєно 178 кримінальних правопорушення, раніше вчинявшими злочини 251 кримінальне правопорушення.

За адміністративні порушення складено 1702 адміністративних протоколи, з яких за насильство в сім’ї – 160 .

    На профілактичному обліку у СКМСД перебуває  28 неповнолітніх осіб . Спільно зі службою у справах дітей проведено 72 рейди. З метою підвищення рівня правосвідомості неповнолітніх, працівниками СКМСД  проведено 82 лекції та виступу.

 

Т.в.о. начальника Куп’янського МВ

ГУМВС України в Харківській області

підполковник міліції                                                                           І.В. Лаптєв

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6387 | Переглядів: 75Дата публікації: 10:07 13.10.2014
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Опитування
Як Ви оцінюєте діяльність працівників поліції:

Достатньо добре

Задоволений

Скоріш задоволений

Скоріш не задоволений

Не задоволений


Чи довіряєте Ви співробітникам Куп’янського відділу поліції:

ТАК

НІ


Що на Вашу думку треба поліпшити в діяльності поліції:

Якість розгляду звернень громадян

Ставлення працівників до громадян (ввічливість, тактовність)

Бажання поліцейських допомогти, уважність

Швидкість реагування на заяви та повідомлення

Все влаштовує

Інше


Чи задоволені Ви роботою поліції під час виклику і первинного контакту на місці події:

Задоволений

Незадоволений

Інше


Чи залишились Ви задоволені розглядом звернення та прийнятого по ньому рішення:

Задоволений

Скоріш задоволений

Скоріш не задоволений

Не задоволений

Інше


Результати опитувань