Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

полковник поліції

Долженко Олександр Миколайович

Відповідь заявникам
Посилання


Керівництво правоохоронних органів декількох регіонів проінспектувало роботу блок-постів у прикордонних районах Харківщини (м. Куп`янськ ).
Керівництво правоохоронних органів декількох регіонів проінспектувало роботу блок-постів у прикордонних районах Харківщини  (м. Куп`янськ ).

Поділитися новиною:

Керівництво правоохоронних органів декількох регіонів проінспектувало роботу блок-постів у прикордонних районах Харківщини (м. Куп`янськ ).

Делегація у складі представників МВС, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської обласних управлінь міліції разом із заступником начальника ГУМВС України в Харківській області Юрієм Гладиком оглянули захісні споруди та поспілкувалися з правоохоронцями, які несуть там службу.


 

За результатами поїздки усі учасники робочої групи впевнилися, що органи внутрішніх справ Харківської області роблять усе можливе, щоб не допустити дестабілізації ситуації в регіоні. Наразі створена ефективна система безпеки, спроможна протистояти зовнішнім і внутрішнім загрозам. З цією метою працюють 32 блок-пости - реальний бар’єр для недопущення проникнення в область терористів, увезення зброї, вибухівки, інших небезпечних речовин та попередження їх використання у диверсійній діяльності на Харківщині. Саме такі навички по знешкодженню небажаних «візитерів» продемонстрували правоохоронці, які працюють на блок-постах. До речі, ці укріплення наразі повністю готові до функціонування в зимовий період часу.

Для забезпечення безпеки громадян також збільшено кількість нарядів на вулицях, посилено охорону мостів та важливих об’єктів, проводяться цільові заходи для вилучення з незаконного обігу озброєння, яке викрадене терористами з військових частин та підрозділів міліції.

Загалом за цей період вилучено 5 гранатометів, 3 кулемети, 3 міномети, 17 автоматів, 74 гвинтівки, 72 пістолети та револьвери, 28 одиниць саморобної зброї, 159 гранат, 52 міни та снаряди, 32 кг вибухових речовин, більше 17 тисяч патронів та 106 вибухових пристроїв.


 

 

- Ми будемо нарощувати ефективність роботи та повністю виконаємо завдання керівництва держави та МВС щодо забезпечення стабільності на Харківщині, - розповів заступник начальника ГУМВС України в Харківській області полковник міліції Юрій Гладик. - Виступаючи єдиним фронтом, ми дамо рішучу відсіч будь-яким проявам сепаратизму завдяки бойовому та патріотичному духу наших працівників. Тільки спільними зусиллями ми зможемо захистити від ворога наш народ і нашу Вітчизну!

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6388 | Переглядів: 76Дата публікації: 15:14 13.10.2014
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Опитування
Як Ви оцінюєте діяльність працівників поліції:

Достатньо добре

Задоволений

Скоріш задоволений

Скоріш не задоволений

Не задоволений


Чи довіряєте Ви співробітникам Куп’янського відділу поліції:

ТАК

НІ


Що на Вашу думку треба поліпшити в діяльності поліції:

Якість розгляду звернень громадян

Ставлення працівників до громадян (ввічливість, тактовність)

Бажання поліцейських допомогти, уважність

Швидкість реагування на заяви та повідомлення

Все влаштовує

Інше


Чи задоволені Ви роботою поліції під час виклику і первинного контакту на місці події:

Задоволений

Незадоволений

Інше


Чи залишились Ви задоволені розглядом звернення та прийнятого по ньому рішення:

Задоволений

Скоріш задоволений

Скоріш не задоволений

Не задоволений

Інше


Результати опитувань