Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Керівництво правоохоронних органів декількох регіонів проінспектувало роботу блок-постів у прикордонних районах Харківщини (м. Куп`янськ ).
Керівництво правоохоронних органів декількох регіонів проінспектувало роботу блок-постів у прикордонних районах Харківщини  (м. Куп`янськ ).

Поділитися новиною:

Керівництво правоохоронних органів декількох регіонів проінспектувало роботу блок-постів у прикордонних районах Харківщини (м. Куп`янськ ).

Делегація у складі представників МВС, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської обласних управлінь міліції разом із заступником начальника ГУМВС України в Харківській області Юрієм Гладиком оглянули захісні споруди та поспілкувалися з правоохоронцями, які несуть там службу.


 

За результатами поїздки усі учасники робочої групи впевнилися, що органи внутрішніх справ Харківської області роблять усе можливе, щоб не допустити дестабілізації ситуації в регіоні. Наразі створена ефективна система безпеки, спроможна протистояти зовнішнім і внутрішнім загрозам. З цією метою працюють 32 блок-пости - реальний бар’єр для недопущення проникнення в область терористів, увезення зброї, вибухівки, інших небезпечних речовин та попередження їх використання у диверсійній діяльності на Харківщині. Саме такі навички по знешкодженню небажаних «візитерів» продемонстрували правоохоронці, які працюють на блок-постах. До речі, ці укріплення наразі повністю готові до функціонування в зимовий період часу.

Для забезпечення безпеки громадян також збільшено кількість нарядів на вулицях, посилено охорону мостів та важливих об’єктів, проводяться цільові заходи для вилучення з незаконного обігу озброєння, яке викрадене терористами з військових частин та підрозділів міліції.

Загалом за цей період вилучено 5 гранатометів, 3 кулемети, 3 міномети, 17 автоматів, 74 гвинтівки, 72 пістолети та револьвери, 28 одиниць саморобної зброї, 159 гранат, 52 міни та снаряди, 32 кг вибухових речовин, більше 17 тисяч патронів та 106 вибухових пристроїв.


 

 

- Ми будемо нарощувати ефективність роботи та повністю виконаємо завдання керівництва держави та МВС щодо забезпечення стабільності на Харківщині, - розповів заступник начальника ГУМВС України в Харківській області полковник міліції Юрій Гладик. - Виступаючи єдиним фронтом, ми дамо рішучу відсіч будь-яким проявам сепаратизму завдяки бойовому та патріотичному духу наших працівників. Тільки спільними зусиллями ми зможемо захистити від ворога наш народ і нашу Вітчизну!

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6388 | Переглядів: 102Дата публікації: 15:14 13.10.2014