Начальник Куп`янського відділу

поліції ГУНП України

в Харківській області

підполковник поліції

Вереітін Сергій Володимирович

Відповідь заявникам
Посилання


Пошук
Шановні громадяни !
Шановні громадяни !

Поділитися новиною:

Шановні громадяни !

МІСЯЧНИК добровільної здачі незареєстрованої вогнепальної зброї, газових пістолетів і револьверів

 

        Оперативна обстановка в Харківській області залишається складною. Значному загостренню у повній мірі сприяє наявність у населення великої кількості вогнепальної зброї. Сама проблема його незаконного поширення викликає велике занепокоєння правоохоронних органів міста, зокрема органів внутрішніх справ. Ми вкрай стурбовані тим, що значна кількість вогнепальної зброї потрапляє до рук злочинців, які за її допомогою скоюють найбільш зухвалі та небезпечні злочини.

        Навряд чи варто говорити про те, що вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухівка, які незаконно зберігаються окремими громадянами, містять у собі величезну небезпеку для життя дорослих і насамперед дітей. Отже найбільш доцільним та вірним було б рішення - зареєструвати або добровільно здати зброю до міліції, тобто позбутися цих небезпечних речей самим.

        Нагадуємо, що незаконне володіння та зберігання зброї згідно ст. 263 Кримінального Кодексу України карається позбавленням волі на строк до 5 (п'яти) років. Разом з тим, добровільна здача вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки, які зберігаються без відповідного дозволу, звільняє від кримінальної відповідальності.

       З 01.10.2014 по 31.10.2014 року на території Харківської області проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

        Керівництво Куп’янського МВ (з обслуговування м. Куп’янськ, Куп’янського та Дворічанського району) ГУМВС України в Харківській області сподівається на порозуміння та підтримку цього заходу, спрямованого на забезпечення спокою, миру, злагоди в нашому регіоні.

       Дозвільна система Куп’янського МВ (з обслуговування                 м. Куп’янськ, Куп’янського та Дворічанського району) ГУМВС України в Харківській області.

м. Куп’янськ, вул. Харківська, 14

 

Т.в.о. начальника Куп’янського МВ

підполковник міліції                                                      І.В Лаптєв

Web-адреса: mvs.kupyansk.info/news/id/6390 | Переглядів: 120Дата публікації: 09:20 14.10.2014